دانلود نسخه هک شده بازی Shadow Complex Remastered برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نسخه اولیه بازی Shadow Complex در سال ۲۰۰۹ از طریق شبکه ایکس‌باکس لایو آرکید برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ به انتشار رسید، یکی از بازی‌هایی بود که طرفداران بسیاری را توانست به خود جلب کند همچنین این بازی توانست بیش از ۵۰ جایزه در بخش‌های مختلف دریافت کند. داستان بازی در مورد «جیسون فلمینگ» و دوستش «کلر» است که با هم به کوهنوردی می‌روند. وقتی این دو با یک غار بزرگ و عجیب مواجه می‌شوند کلر پیشنهاد می‌دهد که داخل غار را جستجو کنند. جیسون در ابتدا مخالفت می‌کند اما وقتی کلر پاسخ تماس او را نمی‌دهد، نگران شده و به دنبال دوستش به راه می‌افتد. در ادامه جیسون با یک مجتمع بزرگ زیرزمینی پر از سربازان مسلح و تکنولوژی‌های فوق‌پیشرفته مواجه می‌شود. او تصمیم می‌گیرد علاوه بر پیدا کردن و نجات دادن کلر، راز وجود چنین مکانی را در دل زمین کشف کند.

Shadow Complex Remastered (CUSA-05727) PS4-P2P

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Shadow-Complex-Remastered

بازی Shadow Complex Remastered همان بازی سال ۲۰۰۹ با همان مراحل و همان گیم‌پلی است، اما کیفیت گرافیکی آن پیشرفت کرده و چند حرکت جدید و جالب نیز در بخش درگیری‌های تن‌به‌تن دارد. همچنین اچیومنت‌ها و چالش‌های حرفه‌ای (Master Challenges) جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که بازیکن‌ها می‌توانند هم‌زمان با انجام ماموریت‌ها به باز کردن آنها بپردازند. طبق توضیحاتی که سازندگان بازی ارائه کرده‌اند، نسخه جدید Shadow Complex حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی دارد.

گیم پلی بازی این اجازه را به بازیکن می دهد تا آزادانه در جهان بازی حرکت کند و دشمنان را با انواع سلاح های موجود شکست داده و با کسب موفقیت، مهارت ها و توانایی هایش را بهبود بخشد. در صورت آن که بتوانید ماموریت هایتان را با موفقیت به پایان برسانید، پاداشی به شما تعلق خواهد گرفت و با استفاده از آن ویژگی های اساسی شخصیتتان از جمله بهبود دقت شلیک گلوله یا مقاومت در برابر آسیب را ارتقا بخشید .

info

ChAIR’s fresh twist on classic side-scrolling design with modern gameplay is amplified in Shadow Complex Remastered, featuring all content from the award-winning original game, updated with graphical enhancements, new dynamic melee take-downs, and additional Master Challenges and Trophies to support its PlayStation®4 debut.

Through 10+ hours of exploration and fast-paced combat, players discover game-altering power-ups to overcome obstacles, thwart legions of enemies, and delve further into a mysterious and challenging, non-linear game world.

Features:

– Original single-player experience inspired by classic non-linear exploration side-scrolling genre set in a compelling action thriller storyline

– Huge game world with legions of enemies, challenges and jaw-dropping boss battles

– Dozens of game-altering power-ups and 100+ additional items and enhancements to discover

– Immersive graphics made possible by Unreal Engine

– Proving Grounds provide side-challenges to test the most skilled players

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shadow Complex Remastered v1.00 PS4-P2P با لینک مستقیم

ADs