دانلود نسخه هک شده بازی Shiftlings برای PS4 – ریلیز PRELUDE

در بازی Shiftlings شما کنترل دو موجود فضایی که ماموران تعمیر تاسیسات فضایی هستند را برعهده دارید. این بازی را می توان به صورت تکنفره و یا به صورت Co-op با سایر دوستانتان انجام دهید. هر مرحله دارای معماها و پازل های مختلفی می باشد که باید با استراتژیکی مخصوصی اقدام به حل آنها کنید که این معماها با سپری کردن مراحل سخت تر خواهند شد. بازی دارای پنج دنیای متفاوت است که هر کدام نمایانگر یک سیاره از کهکشان هستند و در هر سیاره ده مرحله وجود دارد که هر مرحله به نوعی ذهن پلیر را درگیر کرده و مهارت های او را به چالش می کشد. در بازی Shiftlings، بازیکن باید دو موجود فضایی که به هم متصل هستند را در مراحل مختلف راهنمایی کند.

Shiftlings (CUSA-01723) PS4-PRELUDE

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Shiftlings

در طول بازی، بازیکن با جابجا شدن بین کاراکترها باید به اهداف تعیین شده دست یابد؛ این جابجایی با باد شدن کاراکترها صورت می‌پذیرد و بازیکن باید با استفاده از این حربه، پازل‌های بازی را حل کند. مراحل این بازی، رنگ‌های استفاده شده و دنیای تخیلی طراحی شده در Shiftlings بسیار جذاب هستند و می‌توانند برای کاربر سرگرم کننده باشند. اما نحوه بازی و روند کنترل کاراکترها، تا حدی سردرگم کننده و در عین حال تکراری است. در بازی Shiftlings، ماموریت‌هایی به بازیکن داده می‌شود که باید آن‌ها را به انجام برساند و پس از آن به مرحله بعدی می‌رود.

غیر از کمبود محتوا در این بازی، بیش از اندازه ساده بودن آن نیز تا حدی دلسرد کننده است. در حالت دو نفره، بازیکنان باید کاملا هماهنگی داشته باشند تا بتوانند در بازی پیشرفت کنند. در عین حال، جدا شدن کاراکترها از هم، باعث شکست در بازی می‌شود. ترکیب رنگ و نحوه عملکرد این بازی به گونه‌ای است که برای مخاطبین نوجوان جذاب است و هدف طراحان Shiftlings نیز ارائه یک بازی برای کودکان و نوجوانان بوده است.

info

Control two adorably dim-witted alien space janitors in this quirky and colorful platform puzzler. Conjoined by an air hose, you must shift size and weight between the two cosmic custodians to avoid dangerous traps and fix problems before disaster strikes. Play on your own, challenge a friend locally or across the galaxy (online) through the most zany and exotic locations in the known (and unknown) universe!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shiftlings v1.00 PS4-PRELUDE با لینک مستقیم