دانلود بازی Shortest Trip to Earth برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Shortest Trip to Earth یک شبیه ساز جذاب فضایی است که شامل اکتشافات ناب و مدیریت است. این اثر روی صنعت بازی های ویدئویی تاثیر زیادی دارد و نبردهای تاکتیکی را به شکل زمان واقعی به شما هدیه می کند. شما باید با متجاوزین خاصم مقابله کنید و به یک تجارت کثیف خاتمه دهید. یک سفر خطرناک در انتظار شما است و باید مقابل دنیایی قرار بگیرید که بخش وسیعی از آن با موجودات عجیب و غریب پر شده است و هیولاهای فضایی به آن راه پیدا کرده اند. هرکدام از سفینه های فضایی شما نقاط قوت و ضعف دارند و باید با سفارشی سازی، اجزای مدولار و قدرت پردازش آنها را بالا ببرید. بقا در بازی بسیار مهم است و طیف وسیعی از دشمنان و دیگر بازیکنان این امکان را از شما سلب می کننند. مدیریت در بازی حرف اول را می زند و باید طوری عمل کنید که از حیوانات خانگی و خدمه های مختلف در سفینه خود داشته باشید. صدها گزینه پیش روی شما وجود دارد و این روند سفینه هایی با تاکتیک منحصر به فرد در این فضای بزرگ می سازد.

Shortest Trip to Earth PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Shortest-Trip-to-Earth

بازی Shortest Trip to Earth را می توانید با المان های بقا تجربه کنید و قدرت خودتان را نسبت به دیگر گیمرها بسنجید. یک جهان پرمحتوا انتظار شما را می کشد و جنگ های فضایی تاکتیکی نتایج منحصر به فردی از خودشان برجای می گذارند. ۵۰ نوع خدمه در بازی دیده می شود که هرکدام را باید در سفینه ها جای دهید. سلاح های بازی در دو نوع سفینه ای و هسته ای وجود دارند و بیش از ۵۰۰ ماژول از آنها در اختیار شما قرار داده می شود. هر دور به صورت شانسی برگزار می شود و شما بسته به جایگاهی که دارید، باید به یک سمت حملات خود را شروع کنید.

info

From the writer of “Teleglitch: Die More Edition” comes Shortest Trip to Earth, a roguelike spaceship simulator featuring exploration, ship management, game-influencing decision-making and real-time tactical battles.

Embark on a perilous journey through a procedurally generated universe and explore massive space sectors crawling with exotic lifeforms. Engage in action-packed tactical combat against hostile ships, boarding parties and inter-dimensional space monsters.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft Windows 7, 8, 10 – 64 bit

Processor: Intel Core i3 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD4400 or dedicated DX11 GPU (1280×720)

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Microsoft Windows 10 – 64 bit

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 1050 (1920×1080)

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

Additional Notes: Large screen highly recommended (24″ or better)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shortest Trip to Earth-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs