دانلود نسخه هک شده بازی Shovel Knight Treasure Trove برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

اصولا یکی از آن دسته از بازی‌هایی که می‌توان بر روی آن مانور داد و یک داستان جمع و جور و خوب را خلق کرد، داستان‌هایی است که بر پایه Damsel in Distress نوشته شده‌اند. داستان‌هایی که در جریان آن یک شخصیت زن توسط شخصیت منفی داستان اسیر شده و یک قهرمان مرد باید او را نجات دهد. تیم استودیو یات کلاب به خوبی از این فرمول استفاده کرده و با تغییراتی در آن، توانسته است یکی از بهترین داستان‌ها را بوجود آورد. داستان بازی Shovel Knight Treasure Trove در سادگی تمام، روایت‌گر ماجراجویی‌های شوالیه بیلی و شوالیه محافظ است که وقتی به برج تقدیر می‌رسند، شرایط تغییر می‌کند. به واسطه یک طلسم نفرین شده، شخصیت شوالیه محافظ ناپدید می‌شود و حال شما هستید و دنیایی از پلیدی‌ها که توسط افسونگر بوجود آمده است.

Shovel Knight Treasure Trove PS4-Fugazi

Update v1.04; ID: CUSA-01867

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Shovel-Knight-Treasure-Trove

در این میان افسونگر یک محفل هشت نفره از هشت شوالیه مختلف را در اختیار دارد که وظیفه آن‌ها این است که شوالیه بیلی را از سر راه خود بردارند. داستان بازی Shovel Knight Treasure Trove با تمام سادگی خود و استایل هشت بیتی بازی، جوری شما را به خود جذب می‌کند که سختی‌های طاقت‌ فرسای بازی را به جان خواهید خرید. شوالی بیلی در طول بازی Shovel Knight Treasure Trove، خواب‌های عجیب و غریبی می‌بیند. اینکه شوالیه محافظ از ارتفاع در حال افتادن است و شما باید وی را بگیرید. حال در این میان هرچقدر به اواخر بازی نزدیک می‌شویم، سختی راه شوالیه بیلی را مشاهده می‌کنیم.

شولیه کوچولوی داستان که عزم خود را جزم کرده تا هر هشت شوالیه محفل The Order of No Quarterرا نابود کرده و به افسونگر برسد. حال تمام این بحث‌ها در مورد داستان بازی به کنار پایان بندی و سکانس پایانی بازی Shovel Knight در سطح و لول دیگری قرار دارد که شدیدا شما را هیجان‌زده خواهد کرد. تیم سازنده در این بخش به خوبی هرچه تمام‌تر کار خود را انجام داده است.

دنیای بازی و انتخاب مراحل، به شکلی است که نمی‌توانید آزادانه در محیط بچرخید و به سراغ این هشت نفر بروید. بلکه باید با پشت‌ سر گذاشتن مراحل که به صورت انتخابی هستند، سایر مراحل را در دسترس قرار داده و به انجام آن‌ها بپردازید. حال در این میان یک سری مراحل جانبی برای شما تعبیه شده است که با انجام آن‌ها می‌توانید از آیتم‌های مختلف و سکه برخوردار شوید. سکه‌ها همان واحد پول داخل بازی هستند که در طول بازی با رویارویی با فروشنده‌ها می‌توانید آیتم‌های مختلفی را خریداری کنید.

منبع توضیحات: زومجی

info

Shovel Knight: Treasure Trove is the full and complete edition of Shovel Knight, a sweeping classic action adventure game series with awesome gameplay, memorable characters, and an 8-bit retro aesthetic.

Includes:

Shovel Knight: Shovel of Hope – Steel your Shovel Blade and start digging through the adventure that started it all! Battle foes, and discover treasures as you quest to defeat the Order of No Quarter and The Enchantress.

Shovel Knight: Plague of Shadows – Prime your potions and become the maniacal alchemist Plague Knight in his adventure to brew the ultimate potion!

Shovel Knight: Specter of Torment – Summon your scythe in the prequel to Shovel Knight! Take control of Specter Knight to dash through completely redesigned levels by climbing walls, mastering a new arsenal of weapons, and slashing your foes to ribbons.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shovel Knight Treasure Trove v1.04 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

ADs