دانلود بازی Shred 2 Freeride Mountainbiking برای کامپیوتر

بازی Shred 2 یک اثر ورزشی، اکشن و ایندی می باشد که مسابقات اکروباتیک دوچرخه سواری را به شما تقدیم می کند. این بازی توسط استودیو ASBO Interactive توسعه و انتشار یافته است که توجه خاصی از گیمرها دریافت نکرده. شما می توانید به صورت آزادانه با دورچه خود به انجام حرکات نمایشی بپردازید و بیش از ۴۰مرحله ی مختلف از قبیل Big Mountain، Downhill، Slopestyle و Street را تجربه کنید. این بازی تنها توسط یک نفر که تجربه ی طولانی در زمینه ی دوچرخه سواری در کوهستان دارد ساخته شده و این اطمینان را به شما خواهد داد که همه چیز بادقت طراحی شده اند. گرافیک بازی به سادگی قابل بزرگنمایی و نمایش در نمایشگرهای بزرگ است. بازی Shred 2 از گیم پد به صورت کامل پشتیبانی می کند، دوربین های سینماتیک و پویا در خود دارد و تمامی مراحل آن با دست طراحی شده اند.

Shred 2 PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Shred-2-Freeride-Mountainbiking

info

Ride as Freeride legend Sam Pilgrim, and use the advanced trick system to bust out insane combos in over 40 levels including Big Mountain, Downhill, Slopestyle and Street! Created by a solo developer with a lifetime of Mountain Biking and Trail-Building experience, you can rest assured that every inch of trail will push you to the absolute limit!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX9 compatible graphics card
DirectX: Version 9.0
Storage: 1500 MB available space
Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Shred 2-SKIDROW با لینک مستقیم