دانلود نسخه هک شده بازی Silence برای PS4 – ریلیز Playable

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Silence در واقع ادامه بازی فانتزی اشاره و کلیک The Whispered World می‌باشد اما در نام بازی تغییراتی ایجاد شده‌ است تا ما قسمت دوم این سری را با نام Silence بشناسیم. داستان بازی درباره یک خواهر و برادر است. خواهر و برادری که در جنگی خانمان سوز پدر و مادر خود را از دست داده اند و در این دنیای بزرگ و بی رحم کسی را جز یکدیگر ندارند.

آن ها در کنار هم در دهکده کوچکشان زندگی می کنند و روزی نیست که از صحنه های بی رحم جنگ چیزی نصیبشان نشود. زندگی تا مدت ها با این روال می گذشت تا این که روزی صدای گوشخراش هواپیما های بمب افکن به درون گوش بچه ها پیچید. Noah که برادر بزگتر و سرپرست خواهر کوچکش یعنی Reenie است دست او را گرفته و هر دو به سمت نزدیک ترین پناهگاه روانه می شوند. پناهگاهی که بیرون دهکده در میان انبوهی از برف پنهان شده. Noah و خواهرش وارد می شوند و در آهنی را پشت سرشان قفل می کنند.

Silence PS4-Playable

Update v1.01; ID: CUSA-03174

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Silence

صدای وحشتناک انفجار ها هنوز هم شنیده می شد و هیچ تضمینی برای امنیت آن ها وجود نداشت. در همین حین صدای در زدن می آید. گویا کسی از پشت در بزرگ و آهنین پناهگاه تقاضای کمک دارد. Noah به طرف در می رود اما پیش از این که آن را باز کند لرزش برخورد یک خمپاره او را به عقب پرتاب می کند. خمپاره ای که درست در پشت در فرود آمده بود و خون جاری شده بر روی شیشه کوچک در گواهی می داد با غریبه چه کرده. با پیچیدن صدای سهمگین انفجار خمپاره، Reenie به گریه می افتد. Noah از جای خود بلند شده و به سراغ او می رود. گیم پلی بازی از همین جا شروع شده و شما باید Reenie را آرام کنید. برای آرام کردن یک دختر بچه چه کاری بهتر است از داستان گفتن؟ پس Noah شروع به تعریف داستان سدویک و دنیای Silence می کند.

این بار و در دومین شماره از بازی Silence شما داستان خواهر Noah یعنی Reenie را در دنیای Slilence خواهید شنید. Noah و خواهرش اکنون از طریق اتفاقی عجیب به دنیای Silence راه یافته اند و آنجا را غرق در جنگ و تاریکی میابند. داستان بازی زیبایی و پیچیدگی های لازم را دارد و می تواند برای ساعت ها شما را سرگرم کند. شخصیت های بازی همگی دارای عمق خوبی هستند و دقت و توجه نویسندگان و طراحان به برخی نکات و جزئیات بسیار دوست داشتنی شان کرده. می توان گفت این موفقیت در طراحی شخصیت های دوست داشتنی بخاطر هماهنگی و همکاری خوب و دقیق همه ی افراد تیم با یکدیگر بوجود آمده و این مسئله واقعا قابل تحسین است.

بازی همانند شماره قبل یک اثر ماجراجویی به سبک اشاره و کلیک است. شخصیت های بازی در محیط های زیبای بازی حرکت می کنند و به فرمان شما با اشیاء تعامل دارند. کافیست نشانگر ماوس را به طرف شیئی که قصد تعامل با آن را دارید ببرید. در صورتی که آن شیء قابل تعامل باشد نشانگر ماوس تغییر شکل می دهد. گاهی نیز چنین امکانی میسر نیست و کارکتر بازی صرفا دیالوگی را درباره آن بیان می کند.

همین مکانیک سرتاسر گیم پلی Silence را تشکیل داده است. درست همانند بازی های ادونچر کلاسیک. بازی شما را در محیط های زیبا و پر از جزئیات خود رها می کند و باید با تعامل با محیط و مشاهده جزئیات و کاوش و تحلیل راهی برای رسیدن به اهداف خود بیابید. اغلب برای پیشرفت در بازی ناچار به حل معما های مختلف هستید. معما های بازی نیز تنوعی عالی دارند و اکثرا با منطق مشخصی حل می شوند.

مهمترین ابزار تان در حل معما ها موجود سبز رنگ و بامزه ای است به نام Spot! او که در قسمت قبلی نیز یار و یاور سدویک بود حالا هم به کمک Noah و خواهرش آمده تا ماجرای جدیدی را در دنیای Silence تجربه کنند. این موجود بامزه چند قابلیت بسیار مهم و پر کاربرد دارد. اولین و پر کاربرد ترین ویژگی Spot، قابلیت تغییر شکل است. این موجود سبز رنگ می تواند به هر شکلی که اراده کنید در بیاید. می توانید با کشیدن نشانگر ماوس روی اسپات فرم بدن او را تغییر دهید. مثلا می توانید او را به شکل یک تخته در آورید. فرمی که در بسیاری مواقع بسیار کارامد است. و یا این که او را آنقدر بزرگ کنید که همچون یک توپ گرد شود و مجبور باشد روی زمین بغلتد!

دیگر فرم ها نیز برای این موجود قابل دسترس اند. مثلا با به اتش کشیدن بدن اسپات می توان او را به اسپات آتشین تبدیل کرد. و یا با عبور دادن او از درون جعبه های جادویی او را به تکه های کوچکتر تقسیم کرد! هر یک از این اشکال و فرم ها در جای جای بازی به کار می آیند و باید با ترکیبشان معما ها و مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنید. دیگ قابلیت مهم اسپات توانایی ذخیره کردن مایعات است. او می تواند هر نوع مایعی (حتی گدازه ها!) را بخورد و در بدن خود ذخیره کند. و پس از مدتی آن را در مکان مناسب بیرون بریزد. این ویژگی نیز در ترکیب با دیگر مکانیک ها باعث شده طراحان مراحل بتوانند یک بازی زیبا و جذاب خلق کنند گه هیچگاه خسته کننده نمی شوند و مراحلش حتی برای بار دوم نیز جذابیت خود را حفظ می کنند.

منبع توضیحات: گیمفا

info

During an air raid, 16 year old Noah and his little sister Renie seek shelter in a bunker. There, they not only are protected from the deadly bombardment, but also the crossroads of a world between life and death: Silence. When Noah loses his sister to Silence, he’s forced to venture into this idyllic yet threatening world to find her. Silence, however, bears its own scars of war and suffering.

Join Noah and Renie on their exciting journey through Silence where an emotionally gripping story of contrasts between serenity and danger unfolds. Meet fascinating and likeable characters like Spot, the magical caterpillar who helps Noah and Renie on their way through Silence. And witness when the siblings discover, that the only thing that can save them is their love for each other.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Silence v1.01 PS4-Playable :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

ADs