دانلود نسخه هک شده بازی Skulls of the Shogun برای PS4 – ریلیز Fugazi

بازی Skulls of the Shogun یک بازی کم حجم در سبک استراتژی است که در دوره خان سالاری ژاپن اتفاق می افتد و شخصیت های آن همگی مردگان متحرک هستند! داستان بازی Skulls of the Shogun بسیار ساده و سر راست است؛ یک ژنرال نظامی ژاپنی، در یکی از نبردهای خود مورد خیانت قرار می گیرد و به قتل می رسد. روح وی پس از مرگ درمیابد که فرد خائن به او نیز کشته شده است، بنابراین با ارتشی از مردگان برای گرفتن انتقام و نابود کردن خیانتکار وارد نبرد با دشمن می شوند. همان طور که می بینید داستان نیز مانند ظاهر بازی کاملا بی تکلف است و بدون پیچیدگی خاصی روایت می شود، اما در عوض سازندگان در بخش گیم پلی چیزی کم نگذاشته اند.

Skulls of the Shogun PS4-Fugazi

Update v1.02; ID: CUSA-02050

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Skulls-of-the-Shogun

بازی Skulls of the Shogun تفاوت های زیادی با سایر استراتژی های نوبتی دارد. مثلا برای کنترل واحد ها خبری از سیستم جدولی متداول در این بازی ها نیست و شما می توانید به طور مستقیم واحد مورد نظر خود را جابه جا کرده و هدایت نمایید. هر کدام از واحد های تحت اختیار شما قادرند کارهای مختلفی انجام دهند. مثلا می توانند به واحد های دشمن حمله کنند و یا از نیروهای خودی دفاع نمایند. همچنین می توانید برای ساخت تجهیزات و ساختمان ها از آنها استفاده کنید. برای انجام حرکات محدودیت خواهید داشت، چرا که هر کدام از کارهای شما از قبیل حرکت دادن واحدها، حمله، دفاع و … نیازمند داشتن طومار ها و خرج کردن آنها است.

بازی دارای سه کلاس ژنرال، سامورایی و راهب است که هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصربه فردی دارند. ارتقای واحدها با نابودی سایرین محقق می شود، بدین معنی که وقتی یک واحد از بین می رود، از خود جمجمه باقی می گذارد و دیگر واحدها با خوردن این جمجمه ها می توانند قدرت های خود را افزایش دهند. بازی دارای بخش چند نفره نیز هست که تا چهار بازیباز می توانند در آن به صورت آفلاین و یا شبکه ای به رقابت بپردازند. ضمن اینکه حالت های مختلفی برای این بخش در نظر گرفته شده است. بازی Skulls of the Shogun یک استراتژی خوب و قابل احترام است و انجام آن به همه دوست داران این سبک توصیه می شود.

info

“Fast, compact and yet consistently thoughtful, there’s nothing else quite like Skulls of the Shogun — and, for me, it earns its place amongst the genre’s greats.” Eurogamer

Crush your enemies and eat their skulls! Skulls of the Shogun is a fast-paced turn-based strategy game, supercharged with fighting-game flare and double-stuffed with a serious sense of humor! Enter the Samurai Afterlife and join forces with undead warriors, magical monks, and mighty mustachioed samurai generals!

Skull-tastic features:

Beautifully hand-drawn and hand-animated! See it in motion!

4 magical animal monks to discover and master!

24 levels of epic single-player story! Why can’t General Akamoto get any respect?!

4 gods and 6 generals, all with distinct personalities!

Power up your army to deadly demons!

Gain experience, emblems, and cred with the progression system!

BONUS island featuring persistent troops and the Tanuki Monk!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Skulls of the Shogun v1.02 PS4-Fugazi با لینک مستقیم