دانلود بازی Smoke and Sacrifice – BACON برای کامپیوتر

بازی Smoke and Sacrifice یک اثر جهان باز، نقش آفرینی داستان محور است که باید از اکوسیستم بهره برده و اکتشافات زیادی در بازی انجام دهید. این اکتشاف، کلید شما برای نجات است باید از رقابت و مبارزه استفاده کنید تا بتوانید در بازی دوام بیاورید. محیط و جهان بازی واقعا گسترده است و به صورت گرافیکی و زیبایی طراحی شده است. این ماجراجویی گوتیک، بدین صورت است که هر شخصیت بازی، داستان خاصی برای روایت دارد.

خانه ساچی، یک قطعه زمین حاصلخیز است که از زمان های بایر دنیای بازی برجا مانده است. جامعه کشاورزان به لطف تعهدی که نسبت به درخشت خورشید داشته اند، توانسته اند این زمین را نگه داشته و جایگزین خوبی را برای خورشید کم فروغ داشته باشند. پس از قربانی کردن اولین فرزند متولد شده اش به درخت خورشید، ساچی دریافت که یک راز تاریک در پس این باور مقدس وجود دارد. آیا متوجه حقایق پنهان در عالم مخفی خواهد شد یا در پس این اکتشافات هلاک خواهد شد؟

Smoke and Sacrifice BACON PC-PLAZA

نسخه آپدیت شده BACON جایگزین شد

دانلود-بازی-Smoke-and-Sacrifice

موجودات عجیب و غریبی در دانلود Smoke and Sacrifice حضور دارند که این دختر را با چالش های زیادی روبرو می کنند و شک و تردید بیشتری را در وی ایجاد می کنند. او هر مرحله باید در دود حاضر باشد و زندگی و حافظه خود را بازیابی کند. آیا ساچی می تواند حقایق پنهان را کشف کند تا اتفاقات عجیب دیگری برای پسرش رخ خواهد داد. همه اینها عجایبی هستند که در دنیای وسیع بازی رخ می دهند. شما حتی می توانید دقایقی از بازی دست کشیده در دنیای جهان بازی به اکتشاف بپردازید. اکتشافی که می تواند حقایق دیگری را برای شما مشهود کند و یک روند جدید را در داستان بازی برای شما ایجاد کند.

info

Smoke and Sacrifice is an open-world, narrative-driven RPG, where exploiting living ecosystems is the key to your survival. Craft, fight, survive and explore the huge open world in this beautifully hand-painted, gothic adventure where every character has their tale to tell.

Sachi’s home is the one tiny patch of fertile land which remains in an icy wasteland of a world. Her farming community thrives thanks to their devotion to the blazing Sun Tree, which replaces the lost light of the failed sun. After sacrificing her firstborn child to the Sun Tree, Sachi discovers a darker secret beneath the aura of priestly benevolence. Will she discover the truth hidden in the secret underworld, or perish in its swirling, deadly smoke?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32-bit)
Processor: Intel® Core™ i3-4130 / AMD Phenom™ II X4 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 650 / AMD Radeon™ HD 5770 / Intel® HD Graphics 530 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/8.1/10 (32-bit)
Processor: Intel® Core i5-6400 / AMD FX 6300 or equivalent Memory: 8Gb RAM
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia® Geforce® GTX 650 / AMD Radeon™ HD 5770 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Smoke and Sacrifice BACON-PLAZA با لینک مستقیم