دانلود بازی Garden Paws v1.0.6g برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

در بازی Garden Paws شما مزرعه پدربزرگ و مادربزرگتان را به ارث برده اید و در حالی که آنها در حال سفر به جهان برای گشت و گذار هستند، شما وظیفه نگهداری از مزرعه را برعهده دارید. باید همراه با فرانک در مغازه مخصوص خانوادگی کار کنید و بتوانید مقدمات ساخت و مستقر شدن در خانه جدید را انجام دهید. فرانک و ویلسون در حال پایه ریزی مقدماتی هستند که بتوانند از پتانسیل کامل مزرعه برای زندگی و ایجاد یک کسب و کار خوب استفاده کنند و شما نیز باید همراه آنها باشید. شما برای گسترش این مزرعه و ساخت و سازهای بیشتر، نیاز به سکه دارید و باید از طریق فروشگاه آن را بدست آورید. باید محصولات خود را جمع آوری کنید و بتوانید با فروش آنها، مزرعه را اداره کنید. از طریق کشاورزی و دامداری می توانید این کارها را انجام دهید و فعالیت های دیگر خود از جمله کار در معدن و برگزاری مهمان ها را به سرانجام برسانید.

Garden Paws v1.0.6g PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Garden-Paws

همه ساختمان هایی که در بازی Garden Paws وجود دارند، از سیستم ارتقا برخوردار هستند و باید برای انجام درست ماموریت هایی که دارید، آنها را به شکل منحصربفرد ارتقا دهید و میزان درآمد خود را افزایش دهید. مناطق جدید را کشف می کنید و می توانید اجناس جدیدی تولید کنید. هنگامی که اردوگاه معدن خود را ساختید، می توانید معدن کاران را استخدام کنید و روحیه آنها را برای کار افزایش دهید. نباید نگران چیزی باشید و تنها وظایف خود را به درستی انجام دهید. قابل ذکر است که بازی همچنان در حال توسعه است و تا شیش ماه آینده، آپدیت های کوچکی برای بازی عرضه خواهد شد. گنجینه ها، در بازی حکم جایزه های هفتگی را دارند و می توانید با پیدا کردن آنها، روند رسیدن به لول های بالاتر را تسریع بخشید.

info

You have inherited your grandparents farm as they set off to travel the world. Work with Frank at the local construction shop to finish off the final touches on your new home. Aid Frank and Mayor Wilson in building up the town so it may reach it’s full potential.

In order to expand your home, and build up the nearby town, you’re going to need coins. What better way to earn those coins then by running a shop! Explore the islands and caves collecting everything from poop to flowers to sell to the local villagers. Once you have some seeds you can dive into Farming, or many of the other activities on the islands including, Fishing, Mining and Questing.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GT 740 / Radeon R7 250 or above
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or higher
Processor: Intel Core i5 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GT 740 / Radeon R7 250 or above
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Garden Paws v1.0.6g-SiMPLEX با لینک مستقیم