دانلود نسخه هک شده بازی Song of the Deep برای PS4 – ریلیز Fugazi

داستان بازی Song of the Deep در مورد دختری ۱۲ ساله به نام مرین (Merryn) است. او عاشق پدر ماهیگیرش است. روزی از روزها پدر او که برای ماهیگیری به دل اقیانوس سفر کرده، دیگر به خانه برنمی‌گردد. مرین تصور دارد که پدرش جایی در اعماق اقیانوس گرفتار شده است. او همچنین عاشق داستان‌هایی است که پدرش برایش تعریف می‌کرده. او که از گم شدن پدرش غمگین و محزون شده، یک زیر دریایی می‌سازد و ابزار و وسایل مورد نیاز برای غواصی در اعماق اقیانوس را نیز با خود به همراه برمی‌دارد و سفری خطیر را آغاز می‌کند.

تم کلی داستان بازی Song of the Deep از این قرار است و شاید بسیار ساده نیز به نظر بیاید. همین طور هم است، داستان بازی پیچیده و پر پیچ و خم نیست، شروع و پایان مشخصی دارد و با ریتم معینی جلو می‌رود. در حقیقت، داستان بازی بسیار سرراست است و همین مسئله باعث شده تا بسیار دلچسب و دوست داشتنی باشد. بعید نیست که بازی برای شما داستان‌هایی که در دوران کودکی شنیده‌اید را تداعی کند. مرین در طول سفرش به اقیانوس متوجه می‌شود بسیاری از قصه‌هایی که پدرش برایش تعریف می‌کرده در حقیقت سرمنشا واقعی داشته‌اند و این نیز یکی از نکات جالب بازی از لحاظ داستانی است.

Song of the Deep (CUSA-05049) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Song-of-the-Deep-

اگر از داستان بازی (که یکی از نقاط قوت آن است) بگذریم که گیم پلی آن می‌رسیم که در عناوین این چنینی مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند. در ابتدا باید اشاره کنیم که بازی در سبک مترویدوانیا (Metroidvania) طبقه بندی می‌شود. احتمالاً عده‌ای با این سبک آشنایی ندارند. به طور خلاصه عناوینی در این سبک قرار می‌گیرند که گیم پلی آن‌ها شبیه به عناوین کلاسیک دو سری Metroid و Castlevania باشد؛ یعنی بازی به صورت دو بعدی باشد و عناصر پلتفرمینگ و گشت و گذار در جهانی که بخش‌های آن به صورت زنجیره به هم متصل‌اند نقش پررنگی داشته باشند.

این سبک البته چند وقتی است که به دست فراموشی سپرده شده و کمتر سازنده‌ای این شجاعت را به خرج می‌دهد که عنوانی با این سبک بسازد. همین که اینسومنیاک گیمز به سراغ ساخت عنوانی با این سبک رفته و قصد دارد تا طرفداران قدیمی این سبک را ارضا کند قابل تقدیر است اما این ایده به تنهایی برای رساندن بازی Song of the Deep به موفقیت کافی نیست.

منبع توضیحات: گیم فا

info

Song of the Deep is a metroidvania-style action-adventure game following a young girl’s quest into the unknown to find her missing father. Combining discovery, skill, and suspense with an unforgettable narrative, this underwater journey will challenge players to explore, experiment, and skillfully navigate a vast ocean landscape.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Song of the Deep v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم