دانلود بازی SteamWorld Quest Hand of Gilgamech برای کامپیوتر

پس از موفقیت نسبی بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech بر روی پلتفرم نینتندو سوئیچ، شاهد انتشار این بازی در پلتفرم PC می باشیم که با اقبال معمولی از سمت گیمرها مواجه شده. این بازی در سبک ماجراجویی و نقش آفرینی است که از سری بازی های کارتی می توان درنظر گرفت. در نگاهی ابتدایی می‌توان اینطور متوجه شد که محیط بازی به سبک یک بازی نقش آفرینی کلاسیک مبارزه‌ای طراحی شده که با استفاده از کارت‌هایی که در پایین صفحه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرند، می‌توان نیروهای خود را حرکت داد و به مبارزه فرستاد. در این بازی نیز درست مانند نسخه‌ی اول، شما باید در محیطی که در زیر زمین قرار دارد به دنبال لوت برای ارتقای خود و امکانات خود باشید و در این حین به کشف رموزی بپردازید که پرده از یک تمدن پیشرفته در آن محل بر می‌دارد.

صندوق جواهراتی نیز در گیم پلی وجود دارد که ظاهرا حاوی لوت به شکل کارت بازی است و امکانات خاصی را به بازیکن می‌دهد. همچنین با نگاهی دقیق‌تر به اسامی می‌رسیم که ظاهرا مربوط به شخصیت‌ها یا قهرمان‌های این بازی کارتی هستند. این بازی دارای بیش از صد کارت است که می‌توانید با استفاده از هر یک کاری خاص را در بازی انجام دهید. قطعا می‌توان به این نتیجه رسید که طراحی بازی بر اساس شخصیت‌های فانتزی مانند شوالیه‌های زره‌پوش، شمشیرهای خیالی و حتی اژدهای مکانیکی انجام گرفته است که البته حال و هوای خاصی به بازیکن می‌دهد. بازی SteamWorld Quest Hand of Gilgamech در حقیقت یکی از بازی‌های سری SteamWorld است که سبک و سیاق خاص خود را وارد برخی از سبک‌های معروف مانند نقش آفرینی کرده است. از جمله بازی‌های قبلی این سری می‌توان به SteamWorld Dig ،SteamWorld Tower Defence و SteamWorld Heist که یک بازی تخیلی با حال و هوای فضایی است، اشاره کرد.

SteamWorld Quest Hand of Gilgamech PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190617-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-SteamWorld-Quest-Hand-of-Gilgamech

info

SteamWorld Quest is the roleplaying card game you’ve been waiting for! Lead a party of aspiring heroes through a beautifully hand-drawn world and intense battles using only your wits and a handful of cards. Take on whatever threat comes your way by crafting your own deck choosing from over 100 unique punch-cards!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2 GHz, SSE2 support

Memory: 1024 MB RAM

Graphics: OpenGL 2.1-compatible, 512 MB video memory, framebuffer object support. E.g. Intel HD 4600 or better.

Storage: 750 MB available space

Additional Notes: You may need to update your graphics drivers for OpenGL 2.1 support.

سیستم پیشنهادی:

Processor: 2 GHz dual-core

Graphics: Geforce GTX 660 / Radeon 7870 or better.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190617-PLAZA با لینک مستقیم

——————-

دانلود بازی SteamWorld Quest Hand of Gilgamech-PLAZA با لینک مستقیم