دانلود بازی Supralympic Runners برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Supralympic Runners یک اثر رانر اول شخص است که می توانید به صورت بی پایان تجربه کنید و رکوردهای خوبی ثبت کنید. شما در نقش یک ورزشکار قهرمان قرار می گیرید و تجربه ای خواهید داشت که تاکنون در هیچ ورزشی ندیده اید. دنیای بازی در حدود ۱۰۰ سال بعد از انقلاب تکنولوژیک جریان دارد و جهانی فوق العاده روبروی بازیکنان قرار دارد. Supralympic عنوان رشته ای نوپا در دنیای المپیک است که نشان دهنده ارزش ها و آرزوهای والای انسای در آینده بی جان بشریت هستند.

شما درست در زمان حکومت این اشیا به دنیا آمده اید و باید از هر جایگزین برای طبیعت بی جان استفاده کنید. شما می توانید بدن خود را هم ارتقا دهید و وعده رسیدن به ابدیت توسط تکنولوژی را به حقیقت تبدیل کنید. شما اشکال مختلفی از این ورزش را تجربه خواهید کرد و می توانید به عنوان یک ورزشکار Supralympic عمل کنید. تمرینات شما بسیار بالا بوده است و این بدن تکنولوژیکی شما حال می تواند وارد دنیای قهرمانی Supralympic شود و آرزوهای شما را به حقیقت تبدیل کند. شخصیت شما موشک های مختلفی را در پشت دارد و به عنوان نیروی پیشران می توانید از آن ها استفاده کنید. بیش از ۶۰ مایل بر ساعت قدرت این موشک ها است و می تواند قدرت و سرعت زیادی برای شما ایجاد کند.

Supralympic Runners REPACK PC-PLAZA

دانلود-بازی-Supralympic-Runners

با دانلود بازی Supralympic Runners می توانید از نیروهای ترمز هم استفاده کنید و از موانع عبور کنید. یک سیستم پیشرفته XP در بازی وجود دارد که در دست شما است و می توانید برای ارتقا وسایل خود استفاده کنید. بازی از رقابت های جهانی برخوردار است و می توانید دیگر فناوری های پیشرفته را هم در بازی داشته باشید. سرعت و استفاده انرژی های جنبشی در بازی اهمیت دارد و باید اخلاق ورزشکاری را هم هنگام شکست نیروهای دیگر در نظر داشته باشید.

info

Supralympic Runners is a first-person competition-focused endless runner. You play an heavily fitted athletic champion, like you’ve never seen before in sport. But nerves of steel are highly required to compete for the worldwide leading position!

Several hundred years after the technological revolution, the Supralympic Games became the world’s foremost sports competition. They reflect the values and human aspirations of a sunless future.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: AMD Phenom X6 1050T or better

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or better

DirectX: Version 9.0

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Supralympic Runners REPACK-PLAZA با لینک مستقیم