دانلود بازی Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon اثر جذابی است که می توانید در سبک استراتژیک تجربه کنید و اثر جذاب دیگری از سازندگان Awesomenauts را تجربه کنید. شما می توانید تاکتیک های جنگی خود را در بازی پیاده سازی کنید و در نبردهای آنلاین چندنفره شرکت کنید. بازی از سیستم کنترلی جذابی برهره می برد و می توانید بخش داستانی را با انبوهی از نبردهای جذاب تک نفره تجربه کنید. در این بازی می توانید طلا کسب کنید و از آن برای ساخت واحدهای دفاعی استفاده کنید. متناسب با سبک بازی شما، برخی قدرت های جادویی به شما داده می شود و می توانید استراتژی حریفان خود را نیز حدس بزنید. در بازی کمپین ۱۰ ساعته را تجربه خواهید کرد و به مصاف وایکینگ ها می روید. مبارزات شما در راه ریشه کن کردن بی عدالتی است و در این راه سختی های زیادی را متحمل خواهید شد. دشمنان شما تعداد زیادی دارند و باید بتوانید از واحدهای جدید برای مقابله با آنها استفاده کنید.

Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon v2.1.4.104463 PC-SiMPLEX

نسخه آپدیت شده v2.1.4.104463 جایگزین شد

دانلود-بازی-Swords-and-Soldiers-2-Shawarmageddon

با دانلود بازی Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon محیط های متنوع در اختیار شما قرار خواهند گرفت و می توانید سربازان موردعلاقه خود را بسازید و روانه میدان کنید. رقیبان دارای سطوح مشخصی هستند و حتی می توانید سربازان خود را نیز ارتقا دهید. برای پیدا کردن دیگر نیروهای دشمن، باید تله بکارید و همه آنها را با مطرح کردن ادعای منبه به بیرون بکشید. سه جناح مرگبار به شما حمله می کنند و اگر باهوش باشید، می توانید آنها را دور بزنید و کار خود را انجام دهید. شخصیت های بازی تنوع خوبی دارند و تنها باید آمادگی خود را اعلام کنید و یکی از آنها انتخاب کنید. ماشین آلات بسیاری در اختیار شما قرار دارند و می توانید از آنها در نبردهای اکشن و هیجان انگیز استفاده کنید. دیالوگ های بخش داستانی، ساخت و پرداخت خوبی دارند و می توانید سرگرم شوید.

info

Swords and Soldiers 2 Shawarmageddon is an action-packed side-scrolling real-time strategy game from the makers of Awesomenauts. Fight to control the map and push the enemy back to their base in a highly tactical tug of war. Battle in online and split-screen multiplayer, duel the devious AI in skirmishes, or enjoy the extensive single-player campaign.

Mine valuable gold so you can unlock any of the 50 units, buildings and spells that suit your playstyle, then unleash your armies and magical powers to counter your opponent’s strategies and make sure nothing’s left of their base!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8, or Windows 10
Processor: Any processor with 2 Cores
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD or NVIDIA videocard with at least 512MB, or Intel HD Graphics
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, Windows 8, or Windows 10
Processor: Any processor with 2 Cores
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD or NVIDIA videocard with at least 1024MB
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی به همراه کرک نهایی SiMPLEX با لینک مستقیم