دانلود نسخه هک شده بازی Table Top Racing World Tour برای PS4

بازی Table Top Racing World Tour در واقع ادامه‌ای است بر Table Top Racing که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. این بازی را به عنوان ترکیب جذابی از Mario Kart و Rocket League در نظر گرفته‌اند. بازی Table Top Racing World Tour مسابقات سرعتی و دیوانه‌وار را با نبرد توسط سلاح‌های سنگین تعبیه‌شده روی اتومبیل‌ها ارائه می‌دهد. در این بازی شما می‌توانید در ۲۰ نقشه متفاوت به رقابت بپردازید و در کنار آن ۶ حالت خاص هم برای بازی کردن وجود دارد. در یک کلام Table Top Racing: World Tour به بازیکن کلید اتومبیل مینیاتوری‌اش را می‌دهد و می‌گذارد او آزادانه فانتزی‌های اتومبیل‌رانی خود را به واقعیت برساند.

در بازی Table Top Racing World Tour حرفه اصلی شما برنده شدن در هر شرایطی است، شما با انفجار،حیله زدن، و سلاح های دیگر باید به پیروزی برسید که این بازی را بسیار جذاب کرده است. بازی Table Top Racing World Tour را میتوانید به صورت ۸ نفره نیز با یکدیگر رقابت کنید، دیگر ویژگی این بازی ۶ حالت مختلف و منحصر به فرد گیم پلی میباشد و مورد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد موسیقی متن بازیست که تعداد آن بیش از ۲۰ عدد میباشد تا برای شما تکراری نشود، ماشین های حرفه ای ، سلاح های مختلف و… میباشد. بازی Table Top Racing World Tour رقابت‌هایی هیجان انگیز از مسابقات اتومبیل رانی با خودروهای کوچک را به تصویر می‌کشد که در ۲۰ محل مخصوص مسابقه ، مهارت‌های شما را در برابر سایر رقبایتان قرار می‌دهد.

Table Top Racing World Tou PS4-Fugazi

Update v1.05; ID: CUSA-04838

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Table-Top-Racing-World-Tour

info

Table Top Racing: World Tour is the brand new, high octane, combat racer from Nick Burcombe, co-creator of the legendary PlayStation® classic, ‘wipEout’.

Get behind the wheel of 12 ultra-cool, fully tuneable miniaturised racing cars and take on 20 race tracks through a comprehensive ‘Championship Mode’ and a multitude of ‘Special Events’. Use ‘Power-ups’ and ‘Wheel Weapons’ and blast your way to victory! Battle with 8 players online to become the ultimate Table Top racer!

KEY FEATURES

8 Player PvP multiplayer combat racing

20 Table Top race tracks set around 5 locations (4 routes per location)

12 Super-cool miniature cars – inspired by some of the world’s most iconic cars

8 Cunning ‘Power-Up Weapons’

6 Super-powerful “Weapon Wheels”

92 Challenging race events

6 Unique game play modes

20+ Track exclusive soundtrack by Breakbeat producer Wes Smith of Juice Recordings, San Diego.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Table Top Racing World Tour v1.05 PS4-Fugazi :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم