دانلود نسخه هک شده بازی The Escapists 2 برای PS4 – ریلیز DUPLEX

بازی The Escapists 2 عنوانی در سبک استراتژی با المان‌های نقش‌آفرینی است. در این بازی شما در نقش زندانیانی هستید که باید تلاش کنید از زندان های مختلف فرار کنید. نسخه‌ی اول این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان منتشر شد و بعد از مدتی برای پلی‌استیشن ۴ و چند پلتفرم دیگر نیز عرضه شد؛ اما نسخه‌ی دوم این بازی در سال ۲۰۱۷ توسط Team 17 برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد. این بازی دارای حالت چند نفره آنلاین و آفلاین است. در حالت آنلاین، تا ۴ نفر باهم می‌توانند مراحل اصلی بازی را به‌صورت همکاری تجربه کنند و در حالت دیگری می‌توانند علیه هم رقابت کنند. در حالت چندنفره آفلاین، بازی ۲ نفره می‌شود و صفحه نمایش به دو بخش تقسیم می‌شود.

هدف اصلی در این بازی فرار کردن از زندان‌های متفاوتی است که هر کدام از آن‌ها در واقع یک مرحله از بازی The Escapists 2 هستند، در این بازی در اصل ۱۰ زندان وجود دارد و راه‌های متفاوتی برای فرار کردن از زندان‌ها وجود دارد که این باعث آزادی عمل بیشتری برای بازیکن می‌شود. در بازی آیتم های مختلفی وجود دارد، آیتم‌هایی مثل چسب، چوب، بیل، قیچی و باتون؛ البته همه آن‌ها به صورت آماده وجود ندارند و برای تهیه اکثر آن‌ها باید آیتم‌ها را باهم ترکیب کرد. در واقع، این سیستم Craft بازی است که با آن می‌توان برای مثال قیچی‌هایی را ساخت که با آن بتوان فنس‌های زندان را برید.

The Escapists 2 (CUSA-06244) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-The-Escapists-2

یکی از نکات مثبت بازی The Escapists 2 شخصی‌سازی است و تنوع خوبی هم دارد؛ برای مثال می‌توان مدل مو شخصیت را تغییر داد یا عینک برای او گذاشت. با بیشتر بازی کردن، تنوع شخصی‌سازی هم افزایش پیدا می‌کند. بازی یک مرحله آموزشی دارد که برخلاف بعضی بازی‌ها خسته‌کننده نیست و علت آن هم این است که ضمن روایت داستانی نسبتا ساده، بازیکن را با اکثر مکانیک‌های مهم بازی آشنا می کند؛ البته در این مرحله برخلاف سایر مراحل بازی یک راه فرار اصلی وجود دارد.

تنوع ظاهری مراحل بازی The Escapists 2 در سطح خوبی قرار دارد، از زندان در محیط بیابانی گرفته تا زندانی در هواپیما و قطار. به‌صورت کلی، یک‌سری از مراحل بازی دارای محدودیت زمانی مشخصی هستند و اگر زمان تمام بشود، بازیکن می‌بازد، برای مثال یکی از مراحل بازی داخل قطاری است که در اصل یک زندان است و بازیکن باید تلاش کند تا قبل از اتمام زمان از این قطار فرار کند. یک‌سری دیگر از مراحل بازی در واقع محدودیت زمانی ندارند. باتوجه به اینکه راه‌های مختلفی برای فرار کردن از زندان‌ها وجود دارد و این امر باعث می‌شود که ارزش تکرار مراحل بیشتر بشود؛ اما با این وجود، بعد از مدتی روال کلی گیم‌پلی بازی تا حدی تکراری می‌شود.

رابط کاربری بازی The Escapists 2 اطلاعات مهم و نقشه‌ی بازی را به‌صورت مختصر نشان می‌دهد، اطلاعاتی نظیر میزان سلامتی، انرژی و احتمال حمله زندان‌بان‌ها از مهم‌ترین اطلاعاتی هستند که از رابط کاربری این بازی می‌توان دریافت کرد. توجه به جزئیات، برخلاف ظاهر بازی که شاید ساده به نظر برسد، در سطح بالایی قرار دارد؛ برای مثال درگیری‌هایی که بین زندانی‌ها رخ می‌دهد و یا کار کردن در زندان‌ها برای کسب درآمد و یا مطالعه کردن و ورزش کردن. وجود نقشه‌ای با جزییات مناسب برای هر مرحله از نکات مثبت این بازی در مقابل نسخه‌ی اول آن محسوب می‌شود.

منبع توضیحات: دنیای بازی

info

The Ultimate Prison Sandbox!

Craft, Steal, Brawl and Escape! It’s time to bust out of the toughest prisons in the world as you return to the life of an inmate in The Escapists 2. Have you got what it takes to escape?

Create YOUR Con!

Make your prisoner truly yours. Choose from a massive array of customisations to make your character unique to you.

Escape Team Assemble!

Unite with up to 3 friends to create the ultimate escape crew and engineer the wildest escapes yet! Jump online or gather round on a couch to prepare for your sneaky adventures.

New ways to escape!

As the prisons get tougher you’re going to have to get more creative with your escape plans. There’s a ton of options to tackle almost any prison escape.

Features

– 10 Prisons

– Up to 4 player co-operative and versus multiplayer

– Drop-in/ Drop-out Online/Splitscreen multiplayer

– Over 300 customisations

– Multi-storey Prisons

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Escapists 2 v1.00 PS4-DUPLEX با لینک مستقیم