دانلود نسخه هک شده بازی The Last Tinker City of Colors برای PS4

بازی The Last Tinker City of Colors عنوانی است که خلاقیت‌هـای زیـادی در آن به کـار گرفته شده، در حالی که خالـی از پیچیدگی‌هایی اسـت کـه ارتـبـاط برقـرار کـردن آن را سـخت کرده باشد. خیلی راحت یک نوجوان یا کودک می تواند پای آن بنشیند و سرگرم شود، بی آنکه هیچ چیز آزار دهنده‌ای در آن باشد. بازی The Last Tinker City of Colors در یک فضای فانتزی به تصویر کشیده می شود. قهرمان بازی، یک میمون است. بعد از حمله مه جادویی به شهر رنگ‌ها و بی رنگ شدن شهر، قهرمان بازی قصد دارد برای بازگرداندن رنگ‌ها به شهر مبارزه کند.

او سه روح قرمز، آبی و سبز را گرد هم می آورد و از قدرت این روح‌ها برای باز پس گرفتن رنگ شهر رنگ‌ها، مبارزه می کند. گیم‌پلی بازی، یک ماجراجویی ساده است. اکشن‌ها آسان هستند و کنترل و منطق بازی، به راحتی فراگرفته می شود. پرش‌ها، بالا رفتن‌ها و جست‌وخیز‌ها در محیط فانتزی بازی، کار آسان و در عین حال لذت بخشی است.

The Last Tinker City of Colors (CUSA-01961) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-The-Last-Tinker-City-of-Colors

مبارزات از سطح بسیار آسانی شروع می شوند و قدرت‌های رنگی قهرمان بازی، اندک اندک و با شیب ملایمی تقویت می شود. معدود Boss Fightهای بازی کمی سخت‌تر از مبارزات معمول بازی است اما با این وجود تقریبا هیچ بخش از بازی نیست که خالی از هیجان و در عین حال بیش از حد سخت باشد. این جاست که گیم‌پلی متنوع بازی می تواند یک گیم‌خور حرفه‌ای را نیز سرگرم و یا یک کودک را هیجان‌زده کند. البته اگر بازی های زیادی را در این سبک تجربه کرده باشید، ممکن است بخش‌های زیادی از گیم‌پلی بازی برای شما تکراری و آشنا به نظر برسد.

گرافیک یکی از بزرگ‌ترین امتیازات بازی The Last Tinker City of Colors است. عنوان شهر رنگ‌ها، عنوانی که سازنده بازی برای بازی خود انتخاب کرده است، به اندازه کافی گویای فضای گرافیکی بازی است. این عنوان دست سازنده را برای ایجاد یک محیط رنگ و وارنگ که به طور اغراق آمیزی رنگی به نظر می رسد، باز گذاشته است.

info

A joyous platformer frequently compared to Jak and Daxter, The Last Tinker is a colorful adventure set in Colortown, a world built upon creativity, emotion and collaboration. A dark force named The Bleakness has emerged and seeks to tear the colors apart, draining all joy and life from the world. Koru, a young boy from the slums of Colortown, is forced to act. He embarks on an epic and one of a kind adventure to combat the Bleakness and to restore joy and color to his home.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Last Tinker City of Colors v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم