دانلود بازی The Other Half v1.1 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی The Other Half در مورد یک شکارچی شیطانی است که نامه ای از یک مرد دریافت می کند و مجبور می شود که وارد یک نبرد بسیار سنگین شود. در این نامه، مرد خواستار رقابت با یک آزار شیطانی است که از دامنه کوه به سمت خانه وی سرازیر می شود. برای این منظور شکارچی راهی یک نبرد بسیار بزرگ می شود و داستان از همینجا کلید می خورد. این داستان واقعا جذاب و پر از ماجراجویی های بزرگ است. شکارچی باید کم کم دانش رقابت با این شیاطین را کسب کند و بتواند از سلاح های خود جهت نابودی آنها استفاده کند.

جهان بازی بسیار سرد است، اما خاطراتی که شکارچی دارد گرم دارای صمیمیت ها و خشونت های بسیار است. شکارچی باید بتواند گذشته خودش را پیدا کند و در نهایت راه های مبارزه درست با هیولاها و شیاطین بازی را بدست آورد. حرکت شما در محیط دوبعدی، خبر از یک گیم پلی جذاب می دهد و بدین ترتیب لحظات سرگرم کننده ای را تجربه خواهید کرد. مبارزات به شکل مداوم صورت می گیرد و با هر قتلی که انجام می دهید، جایزه دریافت می کنید.

The Other Half v1.1 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-The-Other-Half

با دانلود بازی The Other Half می توانید یک روایت جذاب را تجربه کنید و گفتگوهایی که بین راوی و شکارچی رد و بدل می شود، گویای عمیق بودن این داستان هست. روایت دارای حالت اختیاری است و شما برای اینکه به عمق مشکل شکارچی پی ببرید، باید این روایت ها را گوش دهید. نبردهای بازی بسیار جذاب هستند و مکانیسم زیبایی را ارائه می کند که شاید تاکنون آن را تجربه نکرده باشید. محیط ها زیبایی خاص خودشان را دارند و طراحی اشیا نیز از بالا بسیار دقیق صورت گرفته است. نبردها نیز از بالا قابل مشاهده هستند و آزادی عمل بیشتری به شما می دهند. دشمنان طراحی واقعی جذابی دارند و برخی از صحنه های بازی، به هنری ترین شکل ممکن ساخته و پرداخته شده است.

info

A Demon Hunter receives a letter from Daniel, a man begging for help against a demonic infestation from the mountain that he calls home. The Hunter, in a search for him through the cold and abandoned world, will discover a twisted tale of intimacy and violence of the past, and must use that knowledge to purge the demons from the once-beautiful land.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کرده و با اجرای فایل SiMPLEX.exe بازی را نصب کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Other Half v1.1-SiMPLEX با لینک مستقیم