دانلود بازی The Puppet of Tersa: Episode One برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The Puppet of Tersa یک بازی اپیزودیک می باشد که در دوران گذشته روایت می شود؛ زمانی که کامپیوترها و گوشی های هوشمند ساخته نشده بودند و هر کودکی برای حل مشکلات خود باید به کاوش و خلاقیت روی می آورد. این بازی در سبک اشاره و کلیک می باشد که تمامی گرافیک آن با دست طراحی شده و حال و هوای بی گناهی کودکی را با چیزی تیره و بدذات ترکیب کرده است. The Puppet of Tersa پنج قسمت خواهد داشت که در هر قسمت آن، شخصیت اصلی بازی که Cynthia نام دارد، بیشتر و بیشتر در دنیای Tersa غرق می شود.

دنیایی که موجودات عجیب و غریب و ساکنین غیرعادی دارد و سرزمینی خشن است. در مسیر بازگشت به خانه، او باید به دنبال جواب های متعدد باشد، دوستان جدیدی پیدا کند، معماها و مشکلات گوناگونی را حل کرده و سرانجام بتواند منشاء اصلی این نیروی اسرارآمیز که او را از خانه دورکرده را پیدا کند. داستان بازی با قسمت اول خود که A Curious Place نام دارد شروع می شود. هسته اصلی گیم پلی بازی بر اساس حل معماهای گوتاگون می باشد که به ترتیب با پیشروی شما در بازی شکل خواهند گرفت. محیط گیم پلی بازی به صورت دوبعدی و کاملا تعاملی می باشد که شما باید از تمامی آیتم ها برای حل معماهای خود استفاده نمایید.

The Puppet of Tersa PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-The-Puppet-of-Tersa

info

Cynthia, a curious young girl, finds herself in the strange and eerie world of Tersa, a place both whimsical and creepy, with bizarre creatures and unusual inhabitants. In her search for a way home, Cynthia discovers that something mystical prevents her from leaving.

This episodic storybook tale takes place in an era of the past, before computers and smartphones, when children solved problems through exploration and creativity. It is a point-and-click narrative adventure presented in a hand-drawn style that blends childlike innocence with something darker.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows Vista/7/8/10

Processor: Dual Core 2.3GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

Storage: 1652 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows Vista/7/8/10

Processor: Intel Core i3 2.40 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

Storage: 1700 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی The Puppet of Tersa-PLAZA با لینک مستقیم

ADs