دانلود نسخه هک شده بازی The Solus Project برای PS4 – ریلیز BlaZe

بازی The Solus Project از داستانی کاملاً کلیشه ای بهره می برد که این روز ها به سرعت در حال باب شدن میان بازی های گوناگون در سبک های مختلف است. قهرمان این بازی یک فضا نورد کار کشته به حساب می آید که طی یک ماموریت حیاتی، برای نجات بشریت عازم فضا می شود (هنوز مشخص نیست که این ماموریت به چه دلیلی صورت می گیرد، اما احتمالاً جنبه ی اصلی این ماموریت حیاتی یافتن سیاره ای جدید برای زندگی انسان ها را شامل خواهد شد).

با این حال روند ماموریت نجات بخش فضا نورد داستان ما آن چنان که باید خوب و درست پیش نمی رود و در نهایت او به همراه سفینه ی فضایی اش به شکلی ناگهانی در سیاره ای ناشناخته به نام Gliese -6143 – C سقوط می کند. سیاره ای که آب و هوا و شرایط زیست محیطی موجود در آن به طور کامل با زمین تفاوت دارد و به همین دلیل فضا نورد بد شانس ما باید به سرعت خود را با شرایط زندگی در این سیاره ی ناشناخته وفق دهد و بقای خود را در میان خطراتی که او را تهدید می کند تضمین نماید.

The Solus Project PS4-BlaZe

Update v1.04; ID: CUSA-05712

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-The-Solus-Project

بر اساس اطلاعات موجود، برای بقا در این سیاره ی عجیب شما باید به پارامتر های مختلف زیستی این فضا نورد از جمله میزان گرسنگی ، تشنگی یا اندازه ی فشار خون او توجه نمایید و علاوه بر آن بتوانید او را به طور کامل با آب و هوای متغیر این سیاره سازگار کنید. در این میان فضا نورد ما قادر خواهد بود به طور آزادانه در محیط این سیاره گشت و گذار کند و به اکتشاف موارد ناشناخته ی موجود بر روی آن بپردازد.

بازی Solus Project توسط همکاری مشترک دو استودیوی بازی سازی Teotl و Grip Games ساخته شده است که البته بخش عمده ی پروسه ی ساخت این بازی را اعضای استودیو Teotl بر عهده داشته اند. گفتنی است که اعضای این استودیو پیش از این دو بازی The Ball و Unmechanical را به بازار عرضه کرده بودند که می توان گفت هر دوی آن ها عناوینی نسبتاً متفاوت و خلاقانه در سبک های خود به شمار می رفتند. انتظاری که در مورد بازی Solus Project نیز از سازندگان این اثر وجود دارد.

منبع توضیحات: وبسایت سخت افزار مگ

info

PlayStation®VR is not for use by children under age 12.

This item includes some VR content. PlayStation®VR and PlayStation®Camera are required to experience VR functionality.

VR Games may cause some players to experience motion sickness.

Humanity is on the verge of extinction. You are the last hope, tasked with finding a safe haven for a colony. But now you are stranded on a deserted alien planet and every other member of your crew is dead. The fate of humanity rests in your hands: you must survive…

The Solus Project is a first-person survival-exploration adventure set on a mysterious and seemingly uninhabited alien planet. To stay alive you must explore and unlock the mysteries of Gliese-6143-C.

Explore: Unlock the depths of the uncharted planet, and discover the secrets buried deep below. Delve into huge cave systems and tombs and uncover over 200 secrets.

Survive: Survive the extreme climate, tornadoes, storms, meteors, lightning… and the dark secrets buried beneath the surface.

PlayStation®VR support: Explore every corner of the vast and alien world in VR!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Solus Project v1.00 PS4-BlaZe :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم