دانلود نسخه هک شده بازی The Turing Test برای PS4 – ریلیز PRELUDE

آیا هوش مصنوعی توانایی پیشی گرفتن و فریب دادن انسان را دارد؟ آیا یک هوش مصنوعی قادر است تا در برابر یک انسان قاضی، تا جایی پیش برود که در یک پرسش و پاسخ، یک انسان را راضی کند که در حال سخن گفتن با انسان دیگری است؟‌ آلن تورینگ، ریاضیدان و دانشمند قرن بیستم با استفاده از الگوریتیمی ساده، آزمونی را برای نخستین بار در سال ۱۹۵۰ معرفی کرد تا یک هوش‌مصنوعی، در کنار یک انسان و در مقابل یک انسان دیگر وارد آزمونی برای اثبات انسان بودن خود شود.

با اقتباس از همین آزمون، استودیوی بالک‌هد اینتراکتیو (Bulkhead Interactive)، یک بازی مبتنی بر حل معما و داستانی چندلایه را پیش روی دارندگان پلی استیشن ۴ قرار داده تا با ایوا تورینگ،‌ مهندس کشتی فضایی فورتونا از حالت سرمازیستی بلند شده و از همان ابتدا با کمک یک هوش مصنوعی به نام T.O.M. قدم بر سطح اروپا، یکی از معروف‌ترین قمرهای سیاره عظیم الجثه مشتری بگذاریم. با ناپدید شدن فضانوردان سازمان جهانی فضا ISA در قرن ۲۳ میلادی، تام، هوش مصنوعی ساخت بشر، ایوا تورینگ را برای کشف رخدادهای پشت ناپدید شدن سایر فضانوردان از خواب مصنوعی بیدار می‌کند.

The Turing Test (CUSA-06681) PS4-PRELUDE

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-The-Turing-Test

یکی از مهم‌ترین نکات بازی The Turing Test مبنای علمی اتفاقات داستان و دیالوگ‌های میان تام و ایوا است. بازیکنان در بازی با سه نظریه و وابستگی‌ هر یک از نظریه‌ها میان علم ریاضیات، فلسفه و بیولوژی روبرو می‌‌شوند؛ آزمون تورینگ، نظریه اتاق چینی و نظریه پخش-واکنش که هر سه دارای ارتباط‌های معنایی میان عملکرد بشریت و هوش‌مصنوعی هستند. همین موضوع بازی The Turing Test را برای مخاطبین علاقمند به ماشین تورینگ و مقالات جان سرل، فیلسوف آمریکایی و خالق نظریه اتاق چینی جذاب خواهد کرد.

از جمله نکات مثبت خط داستانی، توضیحات کامل تام و نوشته‌های پیدا شده توسط ایوا در طول مراحل است. بازی از همان ابتدا شک و تردیدی را در کنار ایوا، در بازیکن نیز ایجاد می‌کند. این شک تا انتها با بازیکن بوده و از نظر زیست‌شناختی بشر و همراهی آنها با هوش‌مصنوعی، قادر است تا دیدی جدید را پیرامون تحقیقات انسا‌ن‌ها ایجاد کند. هرچند هر یک از جمله‌های ایوا و به ویژه تام از اهمیت بالایی برای متوجه شدن اتفاقات پیشروی داستان برخوردار است با این حال، بازیکنان با ورود به مناطق جدید مانند مقر فرماندهی، اطلاعات‌ جدیدی را از طریق تلویزیون، تبلت، کاغذ ها و مکالمات ضبط شده از صحبت‌های خدمه بدست می‌آورد.

منبع توضیحات: زومجی

info

The Turing Test is a challenging first-person puzzle game set on Jupiter’s moon, Europa. You are Ava Turing, an engineer for the International Space Agency (ISA) sent to discover the cause behind the disappearance of the ground crew stationed there.

Upon arrival a series of puzzles awaits you – tests which, according to the station’s AI, Tom, can only be solved by a human. These puzzles have apparently been set by the missing ground crew – but why have they created them and what are they hiding from?

In an evolving story based on mankind’s instinctual need to explore, protect and survive, you’ll delve deeper into Europa’s ice crusted-core and discover that the lines between man and machine begin to blur. Armed with the Energy Manipulation Tool (EMT), solve puzzles to open the way forward as you learn the true cost of human morality.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Turing Test v1.00 PS4-PRELUDE:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم