دانلود نسخه هک شده بازی Titan Souls برای PS4 – ریلیز Fugazi

قالب یک اثر چه پر از گرافیک و جلوه‌های بصری باشد و چه خیر، اصلا مهم نخواهد بود! مهم محتوای هسته اصلی بازی است که مخاطبان را در جای خودشان میخکوب کند. و خب می‌توان گفت که Devolver یکی از موفق‌ترینِ ناشران و سازندگان در این زمینه محسوب می‌شود. یکی از جدیدترین بازی‌های ساخته شده توسط این گروه، بازی Titan Souls نام دارد. عنوانی که قرار نیست ساختارشکن باشد، اما ایده‌ای که دارد را آن‌قدر پرورش می‌دهد که امروز می‌توانیم سرمان را بالا گرفته و به دیگران بگوییم؛ این بازی Dark Soulsتر از Dark Souls است!

Titan Souls (CUSA-01699) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Titan-Souls

بگذارید از دنیای بازی شروع کنیم. زمانی که وارد بازی می‌شوید هیچ تصوری نمی‌تواند عمق سختی موجود در بازی Titan Souls را برای‌تان تداعی کند. شخصیت اصلی بازی در یک کلام هیچی نیست! نه چیزی از آن می‌دانید و نه هدفی برای‌تان مشخص شده است. زمانی که به خودتان می‌آیید در دنیایی قرار دارید که تایتان‌ها بر آن حکومت می‌کنند. بدون آنکه ذره‌ای از محیط اطرافتان چیزی بدانید، یکی از درهای رو به روی‌تان را انتخاب کرده و به آن دخول می‌کنید. همه جا ساکت است اما در گوشه‌ای به نظر می‌رسد که جنبنده‌ای در سکوت این دنیا به خواب رفته است.

کمی که شیطان گول‌تان می‌زند پیش خود می‌گویید: بگذار اندکی سر به سرش بگذاریم! تیری را رها می‌کنید و آن جنبده خفته‌ای که در آرامش عجیبی قرار داشت، از جایش بلند می‌شود و در کسری از ثانیه شما را به دیار باقی متصل می‌کند. حالا دو راه پیش روی‌تان قرار دارد! یا بیخیال بازی می‌شوید یا برمی‌گردید و دمار از روزگار آن جنبنده خفته در می‌آورید. انتخاب اول ساده است و هیجانی ندارد، اما زمانی که به فکر انتخاب دوم می‌افتید مطمئن باشید که هیچ راه برگشتی نخواهد بود. وارد همان در می‌شوید، اندکی دور و برتان را محک می‌زنید، بازهم تیری را رها می‌کنید و از قضا برای دومین بار نیز تار و مار می‌شوید.

دوباره وارد همان در می‌شوید؛ نگاهی به آن جنبنده خفته می‌اندازید و اکنون تبدیل به مار نیش‎ خورده‌ای شده‌اید که گزیده شدن تو کَتش نمی‌رود. تیری رها می‌کنید و بازهم شکست خواهید خورد. دفعات بعدی که وارد همان در می‌شوید اندکی عمیق‌تر به آن موجود نگاه می‌کنید! این جنبنده مانند مغزی است که در قالبی از یخ به خواب رفته و به محض رها شدن تیر با نهایت قدرت به سمت شما حمله ور می‌شود. سوال! این موجود نقطه ضعفش چیست؟ اصلا نقطه ضعفی دارد؟ پس از ده‌‌ها بار شکست خوردن به این نتیجه می‌رسید که باید با استراتژی جلو رفت نه با سرعت‌ عمل و حملات پی در پی.

منبع توضیحات: گیم‌شات

info

Between our world and the world beyond lie the Titan Souls, the spiritual source and sum of all living things. Now scattered amongst the ruins and guarded by the idle titans charged with their care, a solitary hero armed with but a single arrow is once again assembling shards of the Titan Soul in a quest for truth and power.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Titan Souls v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم