دانلود نسخه هک شده بازی Torment Tides of Numenera برای PS4

ممکن است برخی از طرفداران سبک دوست‌داشتنی نقش‌آفرینی، عنوان Torment: Planescape را به یاد داشته باشند. عنوانی که توسط استودیوی نامدار Black Isle عرضه شد و به نوعی انقلابی بزرگ را در زمینه تاثیر انتخاب‌ها و گفتار بازیکنان در داستان و خود بازی به ارمغان آورد. حال بعد از تقریبا ۱۸ سال، استودیوی InXile Entertainment نوعی دنباله‌ی معنوی برای آن عنوان منتشر کرده است. بازی Torment Tides of Numenera همچون جد خود بر روی داستان و سیستم انتخاب و تاوان (Choice & Consequence) تمرکز دارد.

داستان بازی Torment Tides of Numenera یک میلیارد سال در آینده جریان دارد. موجودی که از او با نام The Changing God یاد می‌شود،‌ توانسته‌ است با ساخت بدن‌های جدید و انتقال روح خود به آن‌ها، به جاودانگی دست یابد. هر گاه Changing God یکی از این بدن‌ها را ترک کند، روح جدیدی در این بدن متولد شده و از آن بدن با نام Castoff یاد می‌شود. اما، موجودی قدرت‌مند به نام Sorrow درصدد به قتل رساندن Changing God و تمامی Castoffهاست. «تورمنت» با سقوط The Last Castoff – شخصیت اصلی بازی – از فراز آسمان‌ها بر The Ninth World (دنیای بازی) آغاز می‌شود. طی اتفاقاتی Last Castoff درمیابد که تنها راه متوقف کردن Sorrow، استفاده از دستگاهی به نام Resonance Chamber است. اما این دستگاه هنگام سقوط و برخورد او به زمین خسارت دیده و به همین دلیل Last Castoff باید به دنبال شخصی بگردد که بتواند آن را تعمیر کند.

Torment Tides of Numenera PS4-Playable

Update v1.03; ID: CUSA-05827

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Torment-Tides-of-Numenera

در بازی Torment Tides of Numenera تنها امکان انتخاب جنسیت شخصیت اصلی وجود دارد و ظاهر او را نمی‌توانید تغییر دهید. بازی دارای ۳ کلاس (Class) به نام‌های Glaive، Jack و Nano است که می‌توان تا حدودی آن‌ها را به ترتیب همان Warrior، Rogue و Mage دانست. سه Stat اصلی بازی Might، Speed و Intellect نام داشته و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها با دیگر بازی‌های هم‌سبک متفاوت است. برای مثال به‌طور کلی ۱۰ Intellect دارید و می‌خواهید یکی از شخصیت‌های بازی را فریب دهید. بعد از انتخاب دیالوگ برای مورد نظر،‌ می‌توانید تعداد محدودی از Intellectهای خود را برای فریب دادن او استفاده کنید.

هرچه تعداد بیش‌تری از Statهای خود را برای این‌گونه موقعیت‌ها مصرف کنید، شانس موفقیت در آن‌ها بیش‌تر می‌شود. برای مثال ممکن است با مصرف ۴ Intellect مقدار ۹۵ درصد برای فریب دادن هدفتان شانس داشته باشید و با ۳ Intellect مقدار ۸۵ درصد. Statهای مصرف شده، تا زمانی که استراحت کرده یا از یک سری معجون‌های خاص استفاده کنید از تعداد کلی Statهایتان کم می‌شود. به یاد داشته باشید که در مبارزات بازی نیز، باید از Stat‌هایتان استفاده کنید، پس بهتر است در دیگر موقعیت‌ها، از زیاده‌روی در مصرف آن‌ها بپرهیزید.

در مبارزات بازی که Crisis نام دارند، «تورمنت» حالت نوبتی پیدا می‌کند. شخصیت اصلی، همراهان او و البته دشمنان در هر نوبت می‌توانند یک بار حرکت کرده و یک عمل انجام دهند و اینجاست که فرق Crisis با مبارزات دیگر عناوین نوبتی مشخص می‌شود؛ عملی که در هر نوبت می‌توانید انجام دهید، صرفا حمله به دشمنان یا استفاده از آیتم‌ها نیست، بلکه در بسیاری از مواقع، از طریق صحبت با آن‌ها یا تعامل با محیط، امکان اتمام مبارزات بدون بکارگیری خشونت وجود دارد.

اما متاسفانه، مبارزات حالت تاکتیکی و استراتژیکی نداشته و پیروز‌ شدن در آن‌ها بیش‌تر به مهارت‌ و توانایی‌های شخصیت اصلی، همراهان و آیتم‌هایی که با خود دارید، بستگی دارد. معمولا تعداد دشمنان خیلی بیش‌تر از شماست و گاهی نیز به لطف (!) هوش مصنوعی ضعیفشان، تنها به دورتان میچرخند و حمله نمی‌کنند.

در مبارزات بازی Torment Tides of Numenera، هر شخصیت نوبت جداگانه‌ی مربوط به خود را دارد. برای مثال ممکن است بعد از تمام شدن نوبت یکی از همراهانتان، نوبت ۳ نفر از دشمنان باشد و بعد از آن نوبت به دیگر همراهانتان برسد. موارد ذکر شده،‌ دست به دست هم داده‌اند که مبارزات بازی بیش از حد خسته‌کننده و طولانی شده و لذت‌بخش از آب درنیایند. البته که اکثر اوقات می‌توان با انتخاب دیالوگ‌ها و انجام اعمال درست، به کلی از شروع Crisis اجتناب کرد. با در نظر گرفتن امکاناتی که بازی برای پیشروی غیرخشونت‌آمیز به شما می‌دهد و مبارزات ضعیف آن‌، می‌توان گفت در این عنوان، خشونت نه فقط تنها راه برای حل مسائل نیست، بلکه معمولا بدترین و سخت‌ترین راه پیش ‌روی شماست.

منبع توضیحات: پردیس‌گیم

info

Explore Earth one billion years in the future in the science-fantasy setting of Numenera. Discover the Ninth World built on the bones of extinct, hyper-advanced civilizations and leave your own mark on it. Make thousands of essential choices, face the consequences, and meet death incarnated as you seek the answer to the ultimate question: What does one life matter?

Torment: Tides of Numenera is a thematic successor to one of the greatest RPGs ever created. The new game explores similar deep and personal themes of life, mortality, and sacrifice, challenging players to take intellectual stances and make moral decisions

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.03 PS4-PRELUDE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Torment Tides of Numenera v1.00 PS4-Playable :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم