دانلود نسخه هک شده بازی Tower of Guns برای PS4 – ریلیز Playable

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

یکی از تفاوت‌های اصلی بین بازی‌های بزرگ و مستقل سبک شوتر اول‌شخص، در درجه سختی این بازی‌ها است؛ جایی که در بازی‌های بزرگ، مواردی مثل بهبود سلامتی یا وفور آیتم‌ها و مهمات به نوعی بازیکن را در تمام کردن مراحل یاری می‌کنند، ولی در بازی‌های مستقل بازی‌ساز آزادی عمل بیشتری برای حذف این موارد کمکی و بالا بردن درجه سختی بازی دارد. یکی از بارزترین نمونه‌ها در بین این بازی‌های سخت، بازی Tower of Guns است.

در این بازی گیمر باید فقط با داشتن یک جان به بالای برجی رسیده و آن را منفجر کند. در این بین ۱۰ نوع سلاح مختلف و پِرک‌هایی که به مرور زمان کسب شده و باعث افزایش سرعت حرکت یا ارتفاع پرش‌ها می‌شوند، مواردی هستند که در اختیار گیمر برای مبارزه با دشمنان قرار گرفته‌اند. وجود راه‌های مخفی، دشمنان متنوع و مخصوصا طنزی خاص در بازی، باعث شده که این اثر در عین سادگی، به یک بازی با ارزش تکرار بالا تبدیل شود.

Tower of Guns (CUSA-03050) PS4-Playable

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Tower-of-Guns

ویژگی های اصلی بازی Tower of Guns :

  • تجربه ای کامل در هر بار بازی کردن: همه کسانی که بازی های زیاد (یا زمان کم) دارند می توانند این بازی را بارها و بارها تکرار کنند آن هم بدون به یاد آوردن این که کجا بودند یا چه کار می کردند. اگر قرار باشد برنده شوید در عرض یکی دو ساعت این کار را انجام خواهید داد…کاری بزرگ ولی بسیار سخت.
  • همیشه یک تجربه تازه: دشمنان، پاورآپ ها، غول ها، هزاران سلاح و آیتم تصادفی در بازی وجود دارد…حتی ترتیب مراحل هم تصادفی است! وقتی Tower of Guns بازی می کنید هرگز نمی دانید که باید انتظار چه چیزی را داشته باشید.
  • پاورآپ های دیوانه وار: اگر می توانید پرش دوبل داشته باشید پس در شوتر اول شخص حرفه ای هستید ولی آیا تا به حال در یک بازی پرش چند تایی هم انجام داده اید؟ در این بازی می توانید این کار را با آیتم های مناسب انجام دهید.
  • جنون تغییر سلاح: موشک اندازها را دوست دارید؟ اگر با خوش شانسی بتوانید یک تغییردهنده “تفنگ شکاری” هم پیدا کنید آن را بیشتر دوست خواهید داشت؛ یک تفنگ شکاری موشک انداز خیلی دوست داشتنی است. سلاح خود را با ده ها Gun Mod مختلف ترکیب و سازگار کنید!
  • تاکتیک های قدیمی: بازی برای هواداران شوترهای سریع ساخته شده است. با سرعتی باورنکردنی و دیوانه وار راه خود را به سوی افتخارات باز کنید؛ در Tower of Guns باید خیلی سریع عمل کنید!

منبع توضیحات : زومجی و سرگرمی

info

Tower of Guns is a fast-paced, bullet-hell, first person shooter with randomized levels and enemies, power ups, epic bosses and tons of unlockable items and weapons. You never know what to expect next!

It is a pure FPS experience for players who just want to shoot stuff, battle gigantic bosses, collect loot, and upgrade their abilities and weapons to insane levels! So grab a rocket launcher, slap a shotgun modifier on it, pick up a hundred stackable double jumps, and get to conquering the Tower of Guns!

– Randomized levels make every playthrough unique.

– Hundreds of weapons, mods, abilities, and perks.

– Countless secrets to find.

– Epic boss battles.

– Global Leaderboards to see if you are the toughest player around.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Tower of Guns v1.00 PS4-Playable با لینک مستقیم

ADs