دانلود نسخه هک شده بازی Trials Fusion Awesome MAX Edition برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

عنوان Trials Fusion که یک بازی در سبک موتور سواری و پلتفرمینگ می باشد که توسط کمپانی Ubisoft منتشر شده است. Trials Fusion یک دنباله ی مورد انتظار از بازی محبوب و البته شاهکار در پلتفرم ریسینگ یعنی Trials Evolution می باشد. Trials Fusion به بازیکنان یک سری از موانع و چالش های بی پایان را ارائه می دهد در حالی که آن ها در حال مبارزه با ساعت می باشند. نسخه Trials Fusion Awesome Level Max EditionT نه تنها نسخه اصلی Trials Fusion را دارا می‌باشد بلکه دارای season pass این بازی به همراه ۶ DLC منتشر شده برای این عنوان می‌باشد. علاوه بر این ها ۳۰ مسیر مسابقه جدید و ۵ سوارکار و شخصی سازی سوار به این عنوان اضافه شده است تا با لذت بیشتری به تجربه مسابقه گربه ها با تک شاخ ها بپردازید.

بازی Trials Fusion یک بازی موتور سواری پلتفرم ٢.۵ بعدی است که بازیکنان در آن، کنترل یک موتور سوار را به وسیله گاز دادن، ترمز و حرکت موتور سوار بر روی موتور بر عهده دارند و باید در ترک‌های مختلف بازی مسابقه دهند، از موانع عبور کنند و با گذر از خط پایان با توجه به زمانی که کسب کرده‌اند، یکی از مدال‌های پلاتین، طلا، نقره یا برنز را کسب کنند. کسب این مدال‌ها باعث باز شدن ترک‌های سخت تر و مراحل بالاتر می‌شود؛ همچنین به بازیکن مقداری پول داده می‌شود که می توان در بخش شخصی سازی موتور و موتور سوار، از این پول استفاده کرد.

Trials Fusion Awesome MAX Edition PS4-Fugazi

Update v1.16; ID: CUSA-00304

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-ازی-Trials-Fusion-Awesome-MAX-Edition

با شروع اولین مسابقه مطمئنا اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می‌کند، فیزیک فوق العاده بازی است. در این شماره فیزیک بازی، نسبت به شماره قبلی پیشرفت کرده است و می‌توان گفت یکی از واقع‌گرایانه‌ترین فیزیک‌های موجود در بین تمامی بازی‌های ریسینگ را ارایه می‌دهد. کوچک‌ترین حرکات موتور سوار بر روی موتور، حرکت چرخ جلو و عقب موتور بر روی سطح جاده به صورت کاملا واقع گرایانه طراحی شده است. کافی است شما در طول بازی به اشتباه ترمز کنید و بعد از آن شاهد به هم خوردن تعادل موتور خود باشید و یا در طول یک مسیر شیب‌دار موتور سوار را کمی جلو آورده و به دلیل سنگین شدن موتور شاهد از دست دادن تعادل و در نهایت واژگون خواهید آن شد.

به همین دلیل بازی Trials Fusion برای تازه واردان بسیار سخت خواهد بود و نیاز به تمرین و دقت بسیاری دارد، البته در این شماره سازندگان بازی ترک‌های بازی را کمی ساده‌تر طراحی کرده‌اند و با چند ساعت بازی کسانی که برای اولین بار سری بازی Trials Fusion را تجربه می‌کنند، موفق خواهند شد ترک‌های بازی را بدون خطا به پایان برسانند. برای طرفداران قدیمی این سری هم ترک‌های سختی تدارک دیده شده‌اند. هر چند که تعداد این ترک‌ها نسبت به شماره قبلی کاهش پیدا کرده ولی همچنان جزو بهترین ترک‌های بازی محسوب می‌شوند. از جمله این ترک‌ها می توان به Inferno IV اشاره کرد که مطمئنا سخت‌ترین ترک در بین تمام تراک‌های سری Trials است و تمام کردن و گرفتن مدال طلا در این ترک نیاز به تمرین بسیار زیادی دارد.

منبع توضیحات: دانلودها و بازیسنتر

info

Take on an unlimited array of platform-racing challenges in the unreal world of Trials Fusion. Using your skills to traverse across obstacle-laden, ramp-ridden courses, you must strive to set track records against the best Trials players from around the globe. Whether you’re racing alone, with friends, or in a global tournament, competition is always around you.

Discover immersive worlds and face new challenges in each of the 6 DLCs composing Trials Fusion’s Season Pass.

The Awesome MAX Edition also includes the new Awesome Level MAX DLC, which adds a collection of new tracks and gaming content, combined with a unique Trials experience featuring an unexpected hero riding a very special bike… This fresh DLC pack contains levels that are as much tracks as they are adventures!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود