دانلود نسخه هک شده بازی Trine Enchanted Edition برای PS4

بازی Trine عنوان عجیبی است. البته بازی کار عجیبی نمی‌کند؛ بخش عجیب ماجرا این است که بعد از گذشت نزدیک به ۱۰ سال از عرضه‌ی بازی بر روی ویندوز در سال ۲۰۰۹، بازی با تمامی اشکالات عمده و جزئی‌اش و گرد و خاک گرفتن‌اش طی گذر زمان (حتی با وجود ریمیک شدن در نسل هشتم) و تمام موارد دیگر هنوز نیز یک پازل پلتفرمر لذت بخش است. این را می‌توانم با اطمینان بگوییم که بازی Trine همان‌طور که زمان خود بازی خوبی بود، الان نیز بازی خوبی است. داستان بازی به شدت ساده است؛ یک شوالیه بی‌کله، یک جادوگر شاکی و یک دزد مرموز به واسطه‌ی یک شیء باستانی‌ به نام تراین سرنوشت‌شان به گونه‌ای به هم رقم می خورد که هر سه‌ی آن‌ها را به بخشی جداناپذیر از یکدیگر تبدیل می‌کند. آن‌ها که از این وضعیت راضی نیستند راهی سفری می‌شوند تا با پیدا کردن دو شیء باستانی دیگر این نفرین را خنثی کنند و از یکدیگر جدا شوند.

Trine Enchanted Edition (CUSA-001135) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Trine-Enchanted-Edition

مطالب مرتبط

در میانه‌ی سفر آن‌ها متوجه می‌شوند که پادشاهی با بحران فجیعی روبه‌رو شده و سرتاسر آن را آندد‌ها فرا گرفته‌اند و مرگ و ویرانی بر همه جا پرده افکنده. ماجرای آن‌ها برای حل کردن معمای تراین و خیزش آنددها آغاز می‌شود. بازی شروع بسیار خوب، جمع و جور و سریعی دارد و شما را با سه یک شخصیت اصلی‌ که کنترل می‌کنید آشنا می‌کند.

زویا، زن دزدی که به یک تیر و کمان مجهز است و قلابی نیز دارد که به سطوح چوبی متصل می‌شود و می‌تواند از آن تاب بخورد. برلین، جادوگری که علاوه بر این که می‌تواند اشیاء را تکان دهد، توانایی خلق مکعب‌هایی را دارد که حکم سکو را ایفا می‌کنند و در نهایت پونتیوس شوالیه، نیروی رزمی گروه، مجهز به شمشیر و سپر که بهترین استفاده‌های خود را در نبردهای این ماجرا و مواجهه با تله‌ها از خود نشان می‌دهد.

ساختار بازی بر اساس استفاده مداوم از این شخصیت‌ها برای پیشبرد مراحل است و از این لحاظ طراحی مراحل به شدت استاندارد و عالی است و همین عاملی است که باعث شده بازی بعد از ۱۰ سال به این خوبی عمر کند. اما نمی‌توان به این سادگی گفت گیم‌پلی بازی بی‌نقص است. جدا از برخی مشکلات در طراحی مراحل، در بخش‌های جزئی که کمی روند بازی را، مخصوصاً در مراحل ابتدایی، خسته‌کننده می‌کند مشکلات عدیده‌ای دامن‌گیر گیم‌پلی است که تجربه‌ی بازی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

منبع توضیحات: دنیای بازی

info

Trine Enchanted Edition is the origin story for the three unlikely heroes of Trine – Amadeus the Wizard, Pontius the Knight, and Zoya the Thief. Spellbound by the magical object Trine, the heroes must join forces to overcome obstacles and puzzles in a fully interactive physics-based world, battle the undead and their minions, and restore balance to the kingdom!

Features:

– Action and platforming in a fantasy fairytale world, featuring 15 breathtaking levels full of dangerous enemies, hazards, and physics-based puzzles

– Origin story for the 3 heroes – Amadeus the Wizard, Pontius the Knight, and Zoya the Thief, each with their own skills and unique abilities

– Solve challenges and puzzles in many different ways by combining the characters’ abilities, and come up with creative solutions never seen before!

– Online and local co-op multiplayer for up to three players

– Beautiful graphics at Full HD 1080p with a smooth framerate of 60 per second

– Supports Stereo 3D

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Trine Enchanted Edition v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم