دانلود نسخه هک شده بازی Troll and I برای PS4 – ریلیز HOODLUM

بازی ترول و من (به انگلیسی: Troll and I) در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۱۷ در سبک ماجراجویی و اکشن برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد. داستان بازی Troll and I را اگر بخواهیم روایت کنیم بدین صورت خواهد بود که در دل جنگل‌های شمال اروپا پسر جوانی به نام «اوتو» پس از آن‌که گروهی از شکار‌چیان بی‌رحم با هدف پیدا کردن موجودی افسانه‌ای وارد دهکده او شدند، مجبور به فرار از خانه‌اش می‌شود.

در حالی که «اوتو» برای نجات جان خود در جنگل سرگردان شده است، موجودی را که شکارچیان به دنبالش هستند پیدا کرده و رابطه دوستانه‌ای را با او برقرار می‌کند. از این‌جاست که ماجرا‌جویی‌های خطر‌ناک «اوتو» و «ترول» آغاز می‌شوند. از آن‌جایی که داستان بازی در دوره اسکاندیناوی رخ می‌دهد شاهد موجوداتی با شکل و شمایل دنیای اسکاندیناوی هستیم. همچنین این بازی دارای سیستم بروزرسانی و ارتقا درختی، سیستم کرفت کردن و بخش چند نفره به صورت تقسیم صفحه است.

Troll and I (CUSA-06233) PS4-HOODLUM

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Troll-and-I

شما را به دنیای بازی دعوت می‌کنیم، جایی که دوستی‌های غریب به همراه جستجو برای بقا به چشم می‌خورد. داستان این بازی در دوران جنگ جهانی دوم اسکاندیناوی اتفاق می‌افتد، بازی Troll and I حقایق تلخ را به همراه فرهنگ فلکلور به شما تقدیم می‌کند. کاربران بازی را در نقش پسرکی به نام Otto بازی می‌کنند، کسی که با موجود خارق العاده‌ای به نام ترول رابطه دوستی ایجاد می‌کند و با یکدیگر سفر خود را در دنیای بزرگ و پر از شکارچی‌های وحشی آغاز می‌کنند. جایزه‌ای برای سر دو قهرمان دوست داشتنی ما مشخص شده است و در دنیای ترسناک، این دو کسی را به جز یکدیگر ندارند. با همکاری از جان یکدیگر محافظت کنید. دوستی عجیب این دو تنها امید زنده ماندن آنها است.

هر کدام از شخصیت‌های این بازی از قابلیت و مهارت‌های ویژه خود بهره می‌برند. اوتو از مهارت‌هایی همچون زیرکی و سرعت عمل بالا برخوردار است در حالی که ترول قدرت و حس جنگوجویی را در این دوستی به ارمغان می‌آورد. همانطور که حدس زدید قهرمان‌های ما دارای ضعف‌هایی نیز هستند که می‌توانند با همکاری یکدیگر نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دهند. در حین انجام بازی می‌‌توانید کنترل شخصیت‌ها را تغییر بدهید و با در نظر گرفتن نیاز خود در موقعیت‌های مختلف هدایت شخصیت مورد نظر خود را بر عهده بگیرید. همچنین می‌توانید این بازی را با دوستان خود به صورت اسپلیت-اسکرین (دو نفره حضوری) انجام دهید. همینطور این بازی از سیستم ساخت سلاح و ارتقا مهارت‌ها نیز بهره می‌برد.

info

Deep in the Nordic wilderness, a teenage boy named Otto is forced to flee his home after a band of brutal hunters rip through his village in search of a mythical creature rumored to inhabit the forest. Now on the run for his life, Otto inadvertently finds and befriends the elusive creature being sought by the hunters. Thus begins the perilous adventure of Troll and Otto.

Together, the unlikely friends embark on a journey through treacherous territory plagued with rivals. Natives to the forest, Troll and Otto must use their inherent skills to sneak, strategize, and battle their way back home. The forest is filled with unknowns, and teamwork is pivotal to staying alive.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Troll and I v1.00 PS4-HOODLUM :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم