دانلود بازی Underhero v3.0 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Underhero عنوانی در سبک نقش آفرینی، ماجراجویانه و ساید-اسکرول می باشد که مبارزات آن مبتنی بر زمان می باشند. داستان بازی مملوء از پیچیدگی ها و اسرار است که همراه با کاراکترهای احمق و شوخ طبع خواهد بود. شوخی های بسیار زیادی در طی بازی روایت می شوند. داستان بازی برگرفته از بازی های Paper Mario و المان های نقش آفرینی می باشد. داستانی که در آن قهرمان اصلی دنیا شکست خورده و تبهکاری جدید به عنوان قهرمان اصلی معرفی شده است. به الیزابت چهارم و کودک ماسک دارش در سفری ماجراجویانه در امپراطوری Chestnut ملحق شوید تا یکبار دیگر بر دیو شیطان صفت یعنی آقای Stitches غلبه کنید. در طی بازی دوستان، دشمنان و کاراکترهای عجیبی را ملاقات خواهید کرد که همگی باهم، دنیای آندرهیرو را شکل می دهند.

بازی Underhero از گرافیک پیکسلی و طراحی های کارتونی بهره مند است. در مبارزات باید از واکنش های سریع خود بهره مند شوید تا بتوانید فرار کنید و در زمان مناسب به دشمن حمله کنید. با پیشروی در بازی، سه گزینه پیش روی شماست: HP، حمله یا مقاومت! گزینه ی خود را بادقت انتخاب کنید. موسیقی متن بازی توسط Stijn van Wakeren ساخته شده است. این بازی از مینی گیم های متعدد، المان های معمایی، برخی از پلتفرم های خوب قدیمی، مبارزات جذاب و سهمگین با رئیس ها و … بهره مند می باشد.

Underhero v3.0 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Underhero

info

Underhero is a 2D side-scroller RPG adventure game with timing-based combat. It tells an intriguing and mysterious story, full of silly characters brimming with personality, quirky dialogue, and lots of weird humor. Inspired by Paper Mario games and RPGs in general, it tells the story of a world where the chosen hero has failed and an underling of the main villain takes his place as the new “hero”.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 / AMD Quad-Core Processor A6
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512MB VRAM, EVGA GeForce 210 DDR3, ASUS AMD HD 5450, Intel HD Graphics 2000
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Underhero v3.0-SiMPLEX با لینک مستقیم