دانلود نسخه هک شده بازی World of Final Fantasy برای PS4 – ریلیز PROTOCOL

داستان بازی World of Final Fantasy در سرزمینی بنام Grimoire، جایی که تمامی شخصیت‌های Final Fantasy زندگی می‌کنند، رخ می‌دهد. همچنین شخصیت‌های بازی رین و برادر کوچک‌اش بوده و در طول بازی باید با هیولاهای این سرزمین مبارزه کنند. تمامی شخصیت‌های این بازی (به جز دو شخصیت اصلی) و دشمنانشان حالات چیبی (کوچک شده) بوده و مبارزات با این دشمنان معروف دنیای فاینال فانتزی، آن هم زمانی که همه آن‌ها چیبی هستند بسیار جالب است. اسکوئر انیکس قصد دارد با بازی World of Final Fantasy تمامی کسانی را که از دنیای فاینال فانتزی اطلاعاتی ندارند جذب بازی کرده و با شخصیت‌های این مجموعه زیبا آشنا کند. بازی شامل شخصیت‌های محبوب قدیمی این سری و تعدادی شخصیت جدید است.

سفر‌های جادویی بسیاری را به سرزمین‌های گسترده Grymoire خواهید داشت و در آنها باید کشف کنید که چگونه آینده را نجات دهید. برای این کار باید مواردی را گرفته، سفارشی سازی کنید و در آخر ارتقاء دهید. بازیکنان با ایجاد و ساخت برج‌های شگفت انگیز استراتژیک ، به کار گیری هیولای قدرتمند و جذاب، سفارشی کردن و تکامل موجودات نمادین به تسخیر جهان خواهند پرداخت. افسانه های به یاد ماندنی FANTASY FINAL در این جهان تخیلی و رنگارنگ به عنوان یک داستان حماسی مناسب برای کوچکترین قهرمانان به نمایش در می آیند. پیچیدگی خاصی در جنگ های کلاسیک وجود دارد که یک سیستم نبرد جدید آنها را ایجاد کرده است. در آن بازیکن می تواند از هیولاهای تسخیر شده برای ایجاد برج‌های قدرتمند همچنین از آنها برای مبارزه با دشمنان استفاده کنند.

World of Final Fantasy (CUSA-04548) PS4-PROTOCOL

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-World-of-Final-Fantasy

info

Embark on an adventure unlike any before to an all new WORLD OF FINAL FANTASY. With charming, stylised visuals for both the young and the young at heart, players will capture, customize and evolve iconic monsters by stacking them to form adorable yet strategic monster towers.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.

ADs