دانلود نسخه هک شده بازی Worms W.M.D All Stars برای PS4

استودیو Team 17 با درس گرفتن از تصمیمات اشتباهش، نسخه‌ای دیگری از این فرنچایز را با نام بازی Worms W.M.D عرضه کرد که یک بازی دو‌بعدی به سبک و سیاق نسخه‌های موفق این سری است و ایده‌های جدید زیادی هم دارد که می‌توانند طرفداران این مجموعه را راضی نگه دارند. بدون شک مهم‌ترین المان و عاملی که می‌تواند باعث موفقیت یک نسخه از سری بازی‌های Worms شود، فقط و فقط مفرح بودن است. اگر نسخه‌های سه‌بعدی بازی نتوانستند خیلی توجه طرفداران قدیمی بازی را جلب کنند، تنها به دلیل نقص در همین عامل بود و بازی خیلی زود خسته‌کننده می‌شد. ولی بازی Worms W.M.D دوباره به ریشه‌های سری برگشته و به همین دلیل هم به‌خوبی موفق می‌شود تا یک تجربه مفرح را برای گیمر‌ها فراهم کند.

Worms W.M.D All Stars PS4-Playable

Update v1.10; ID: CUSA-04022

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Worms-W.M.D-All-Stars

کافی است ساعاتی بازی Worms W.M.D را تجربه کنید تا فارغ از تمامی مشغله‌ها و مشکلاتی که شاید داشته باشید، لبخند روی لبان‌تان بیاید و حتی از ته دل به رفتار این کرم‌های دوست‌داشتنی بخندید. از حیث گیم‌پلی، همان رویه بازی‌های دوبعدی سری را در این نسخه هم شاهد هستیم. شما کنترل تیمی از کرم‌ها را دارید و باید تمامی کرم‌های دشمن را با سلاح‌هایی که در اختیار دارید یا می‌توانید بسازید، از بین ببرید. بله، اولین ویژگی جدیدی که در این نسخه برای اولین بار به بازی Worms W.M.D اضافه شده، امکان ساخت سلاح در جریان نبرد است. برای این کار نیاز به منابع دارید که می‌توانید آن‌ها را از طریق جعبه‌هایی که برای‌تان فرستاده می‌شود یا خراب کردن سلاح‌های به درد نخور فعلی، به دست بیاورید.

در قسمت ساخت سلاح، هم می‌توانید سلاح‌های معمولی بسازید و هم مدل پیشرفته آن‌ها را. برای مثال، می‌توانید بازوکایی بسازید که گلوله‌های آن مخرب‌تر هستند و باعث آتش گرفتن محل برخورد هم می‌شوند. یا نارنجکی که در اولین برخورد با سطح به آن می‌چسبد و در نتیجه نشانه‌گیری آن بسیار راحت‌تر از نارنجک معمولی است. قسمت ساخت و ساز با اینکه برای اولین بار وارد سری شده، ولی به خوبی پیاده شده و تنوع خوبی به بازی ورمز دبلیو ام دی بخشیده است. عامل دیگری که به متنوع‌تر شدن گیم‌پلی بازی کمک می‌کند، اضافه شدن سلاح‌هایی ورای سلاح‌های معمولی است که در جای‌جای‌ِ نقشه دیده می‌شوند؛ سلاح‌های مثل اسلحه تک‌تیرانداز، مسلسل، خمپاره و سلاح آتش‌زن که از آن‌ها هم می‌توانید برای کشتن کرم‌های نگون‌بخت دشمن استفاده کنید.

منبع توضیحات: زومجی

info

The worms are back in their most destructive game yet. With a gorgeous, hand-drawn 2D look, brand new weapons, the introduction of crafting, vehicles and buildings plus the return of some much-loved classic weapons and gameplay, Worms W.M.D is the best worms experience ever.

Work your way through 30 campaign levels of increasing difficulty using the huge arsenal of new and classic weapons at your disposal. Use new vehicles to cause chaos amongst the enemy ranks and use buildings to gain the tactical advantage as you try to dominate the battlefield!

Take on up to five opponents in hilarious all-out tactical worm warfare with up to eight worms each, either in local or online multiplayer, including ranked play. Flatten your opponents with the Concrete Donkey. Turn them into chunks of worm meat with the Holy Hand Grenade. Rain down hell from above in helicopters or pound them into oblivion with the tank. With 80 weapons and utilities at your fingertips, this is Worms at its chaotic best!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Worms W.M.D All Stars v1.10 PS4-Playable با لینک مستقیم