دانلود بازی Wulverblade + Update v20180905-CODEX برای کامپیوتر

سرانجام پس از ۶سال توسعه، دانلود بازی Wulverblade به صورت نهایی در شبکه استیم منتشر شد. بازی Wulverblade اثری در سبک Beat’em up است که شما را در نقش شخصیت‌های بربر قرار می‌دهد که برای پس گرفتن سرزمین خود با امپراطوری روم مبارزه می‌کنند. بازی گرافیکی ۲.۵ بعدی دارد و گیم‌پلی آن نیز به‌صورت اکشن است که با سلاح‌های سرد و متنوعی مثل تبر و گرز باید با دشمنان زیادی که از هر طرف به شما هجوم می‌آورند، مبارزه کنید. وقایع دانلود بازی Wulverblade به ۱۲۰ سال بعد از میلاد مسیح بر می‌گردد و بازی کاربران را در بریتانیای شمالی رها می‌کند و وظیفه کاربران این است که مناطقی را اشغال کنند و به کنترل خود درآورند.

در این میان، Caradoc، نگهبانی از قبیله شمالی، خود را برای جنگ آماده کرده است. وی هنوز از قابلیت‌ها و توانایی‌های واقعی خود خبر ندارد، اما در این نبرد وی با توانایی‌های پنهان خود آشنا می‌شود که در جنگ او را یاری می‌کند.روند بازی به طور آرکید طراحی شده است و بازیکنان را در گیم‌پلی‌ای قدیمی رها می‌کند. بازی مذکور دارای هشت مرحله است که کاربران را به جنگل‌های انبوه، رودخانه‌های خروشان و قلعه‌های رومی می‌برد. مناطق یاد شده بر پایه مکان‌هایی واقعی طراحی شده است که در قالب رزولوشن ۱۰۸۰p به چشم می‌خورد. کاراکتر‌های هنری، موسیقی متن حماسی و داستان غنی از دیگر محتویات این بازی به شما می‌رود.

Wulverblade PC-CODEX

آپدیت بازی Wulverblade Update v20180905-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Wulverblade

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Wulverblade دانلود-بازی-Wulverblade

دانلود-بازی-Wulverblade دانلود-بازی-Wulverblade

دانلود-بازی-Wulverblade دانلود-بازی-Wulverblade

info

Help Britannia defeat the Romans in Wulverblade – a hardcore side-scrolling beat ’em up inspired by classics such as Golden Axe, Sengoku, and Knights of the Round! Experience a historically inspired storyline across eight campaign levels – or test your skills in the game’s deadly arenas. Go it alone or team up with a friend in local two-player co-op. It’s time to show the Ninth Legion what you’re made of!

 

It’s 120 A.D. – and the Roman army has seized control of the south of Britannia. Their goal: to march north and conquer the rest of the island with brutal and bloody efficiency. The 5,000-strong Ninth Legion is preparing for war – but little do they know what lies in wait for them. Caradoc, Brennus, and Guinevere – guardians of the northern tribes – have rallied the troops and are ready to wage a war against the Romans. The siblings bear a gift that even they are not aware of; soon, all will discover its true power.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD Athlon 64 X2 5600 or Intel Core 2 Duo+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 680 or ATI Radeon™ R9 280 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space
Sound Card: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD Athlon 64 X2 5600 or Intel Core 2 Duo+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GTX 780 or ATI Radeon™ R9 380 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space
Sound Card: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs