دانلود نسخه هک شده بازی Yesterday Origins برای PS4 – ریلیز LiGHTFORCE

وقایع داستانی بازی Yesterday Origins در دو بازه‌ی زمانی جریان می‌یابد. اولین بازه به قرن ۱۵ میلادی بر‌می‌گردد و در اسپانیا رخ می‌دهد و دیگری به زمان کنونی مربوط می‌شود و ما این‌بار به شهر زیبای پاریس منتقل می‌شویم. به مانند نسخه اول، شما داستان “جان یستردی” (John Yesterday) را دنبال خواهد کرد. یک فرد ۵۰۰ ساله و در ظاهر مردی ۳۵ ساله که بنا به دلایل نامشخصی برای ما و وی به انسانی نامیرا تبدیل شده است. هربار که “جان” می‌میرد، پس از مدت کوتاهی دوباره با ظاهری که اولین بار جان خود را از دست داده بوده است; زنده ‌می‌شود اما حافظه‌اش به کلی پاک شده و باید دوباره به دنبال پیدا‌کردن هویت خود باشد.

البته به منظور حل این مشکل، جان هر صبح برای خود پیامی را می‌فرسد که حاوی یک ویدیو و در آن به طور کامل خودش را معرفی می‌کند. دیگر شخصیت اصلی و همراه “جان”، “پائولین پتیت”‌ (Pauline Petit)است. او نیز به مانند جان این توانایی را دارد که پس از هربار مردن، دوباره با ظاهر جوانش به زندگی برگردد اما بر خلاف جان، حافظه‌ی خود را از دست نمی‌دهد و به همین دلیل معمولا درحین انجام دادن ماموریت‌های با ریسک بالا چندان دغدغه‌ای او را تهدید نمی‌کند.

Yesterday Origins PS4-LiGHTFORCE

Update v1.03; ID: CUSA-05319

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Yesterday-Origins

این دو در کنار یکدیگر یک مغازه فروش اجناس عتیقه و انتیک را اداره می‌کنند و پس از اتفاقات نسخه اول به نظر می‌رسد مدت‌هاست زندگی آرام و بدون دردسری را می‌گذرانند اما دیری نمی‌پاید که یک کابوس دوباره زندگی آن‌ها را وارد فازهیجان‌انگیز دیگری می‌کند. بازی Yesterday Origins در یک ساعت اول به‌خوبی شخصیت‌هایی که در نسخه پیشین حضور پیدا کرده‌ بودند را برایتان معرفی می‌کند و لزوما برای درک اتفاقات این قسمت نیازی به از‌ پیش بازی کردن قسمت قبلی ندارید.

در مجموع می‌توانم بگوییم داستانی که بازی Yesterday Origins برایتان روایت می‌کند پیچیده اما به زبانی ساده است و می‌توان آن را چیزی شبیه (و تا حدودی هم‌سطح) رمان‌های “دن براون” (Dan Brown) آمریکایی قرارداد که این برای یک بازی بازی مستقل قابل تقدیر است و نشان از پختگی تیم سازنده پس از “دو دهه تجربه” در ساخت بازی‌های ماجراجویی دارد.

منبع توضیحات: پردیس گیم

info

Discover the latest adventure from Pendulo Studios, creators of the Runaway series!

It’s 1481. Young John is publically humiliated and dragged through the street. Under suspicion of witchcraft, he is imprisoned by the Spanish Inquisition to be tortured.

Later, he undergoes an alchemical transformation making him immortal. But not everything goes to plan. As a result, after each resurrection, John completely forgets who he is.

500 years later, in the present day, John and Pauline are searching for an artefact that is needed to reproduce the ritual. During their investigation, they will have to face dangerous new protagonists who want to steal their secrets…

Join immortals John Yesterday and Pauline Petit in Yesterday Origins, and experience an epic adventure through time and across the world in a story full of intrigue and unexpected twists.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Yesterday Origins v1.03 PS4-LiGHTFORCE :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم