دانلود بازی YIIK A Postmodern RPG برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

YIIK A Postmodern RPG یک اثر سورِئال RPG در سبک بازی های ژاپنی است که در دهه ۹۰ دنبال می شود. پس از مرگ یک زن در آسانسور که بر اثر حوادث غیرقابل معلوم رخ داده بود، فردی که فارغ التحصیل دانشگاه الکس است، بررسی هایی را برای بررسی این اقع شروع می کند و سعی می کند که سرنخ هایی را پیدا کند. این فرد به طور ذاتی با اینترنت بیگانه است و جستجویش با مشکلاتی روبرو می شود. سفر وی شروع می شود و در نهایت وی خطرات و رمز و رازهای بسیاری را پشت سر می گذارد تا بفهمد که پشت سر این ماجرا چه چیزهایی بوده است.

بازی از سیاه چال های مختلف با پازل های هیجان انگیز تشکیل یافته است و جمجمه و علائم سامورایی در تمام محیط بازی دیده می شود. شما باید به صورت نوبتی بازی را تجربه کنید و با سیستم نبردهای هیجان انگیز بازی همراه شوید. بازی از مینی گیم های متعددی هم تشکیل شده است که امکان استفاده از سلاح در آنها نیست و باید با موسیقی و دوربین آنها را پشت سر گذارید.

YIIK A Postmodern RPG PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-YIIK-A-Postmodern-RPG

بخش کمپین بازی YIIK A Postmodern RPG بیش از ۳۰ ساعت به طول می انجامد و می توانید سبک گرافیکی جذابی را تجربه کنید. این سبک متعلق به دوران PSone است و همه حالت ها به تصویر کشیده می شود. در بخش کمپین بازی شخصیت های مختلفی از جمله کریس نیوز و کلیفورد چپین حضور دارند و موسیقی هم به صورت اختصاصی توسط خود سازنده ساخته شده است. شما می توانید با کنترلر هم به بازی بپردازید و تجربه آزادانه تری از بازی داشته باشید. دقت داشته باشید که محیط بازی اجازه هر کاری را به شما می دهد و این تصمیمات شما است که پیشبرد شما را مشخص می کند. سبک بازی کمی عجیب و غریب است و تنها با گوش دادن به دیالوگ ها می توانید وظیفه خود را متوجه شوید.

info

YIIK: A Postmodern RPG is a surreal Japanese-style RPG set in the late ’90s. After witnessing a woman vanish from an elevator with no plausible explanation, college graduate Alex gathers friendly misfits from the internet to investigate her disappearance. Alex’s search for the truth leads him and his companions into a journey rife with mystery and danger… and who knows what lurks beyond the new millennium?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: 2.4GHz Intel Core i3
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4400
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی YIIK A Postmodern RPG-DARKSiDERS با لینک مستقیم