دانلود نسخه هک شده بازی Ys Origin برای PS4 – ریلیز RESPAWN

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

قدمت سری Ys به چیزی حدود ۳۰ سال می‌رسد و بازی Ys Origin پیش‌درآمدی بر تمام‌ ماجراجویی‌های نسخه‌های دیگر است. Ys در واقع نام سرزمینی است که توسط دو الهه‌ی دوقلو اداره می‌شود و ساکنان آن از جادویی که از یک شی مقدس به نام “مروارید سیاه” بدست می‌آید، می‌تواند استفاده کنند اما روزی بطور ناگهانی لشکری از اهریمن‌ها با خود مرگ و نابودی را به Ys می‌آورند. دو الهه برای نجات ساکنان، همه را در یک معبد مقدس جمع کرده و با استفاده از قدرت مروارید سیاه آن را از زمین جدا کرده و به عرش آسمان هدایت می‌کنند.

اما نیروهای شیطانی به این سادگی تسلیم نمی‌شوند و با ساخت برجی سر به فلک کشیده سعی می‌کنند به معبد شناور در آسمان دسترسی پیدا کنند. پس از مدتی هر دو الهه به همراه مروارید سیاه بدون هیچ هشداری ناپدید می‌شوند و به همین منظور، گروهی از ساحران و شوالیه‌ها داوطلب می‌شوند تا آنها را پیدا کنند و شخصیت‌ شما نیز در این بین قرار دارد.

Ys Origin PS4-RESPAWN

Update v1.01; ID: CUSA-08297

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Ys-Origin

وجود شخصیت‌های قابل‌ بازی که با انتخاب هر کدام روند بازی به شکل قابل توجهی تغییر می‌کند، یکی از ارزشمند‌ترین قابلیت‌های Ys Origin می‌باشد. ۳ شخصیت متفاوت، ۳ سبک مبارزه‌ی متفاوت، ۳ روایت متفاوت و حتی ۳ روش متفاوت برای حل معماهای بازی همگی دست در دست هم داده‌اند تا ارزش تکرار بازی را به شکل فوق‌العاده‌ای بالا ببرند.

با انتخاب Yunica نقش مبارزی را بر عهده می‌گیرید که انجام کار درست را در اولویت خود قرار داده است، یا با Hugo روایتی به اندازه‌ی کافی متفاوت را تجربه خواهید کرد که طمع قدرت و انتقام زمینه‌ی اصلی آن را تشکیل می‌دهند. اما مرموزترین شخصیت The Claw نام دارد که روند داستانی جذابتر و متفاوت‌تری را طی می‌کند و به راحتی می‌توان از آن به عنوان بهترین بخش بازی یاد کرد.

بازی Ys Origin ابدا برای سوپرایز کردن مخاطب خود دستِ خالی نیست و با آیتم‌های مختلف، مُد‌های جدید و حتی شخصیت‌های مختلف و آشنای سری، به خوبی مزد زحمت‌های مخاطب خود را می‌دهد اما جایی که بازی از این ریتم منظم و هوشمندانه‌ی خود خارج می‌شود، باس‌فایت‌های نامتعادل بازی است. بازی تلاش می‌کند با قرار دادن باس‌های مختلف در روبه‌رویتان، چالشی خوشایند را در بازی به وجود آورد اما زمانی که پی ببرید این چالش در بازی بصورت سینوسی عمل می‌کند ممکن است ناامید شوید.

منبع توضیحات: پردیس گیم

info

Following a devastating demonic invasion, the twin Goddesses use their magic to bring the inhabitants of legendary Ys safely into the sky. While the demons work to construct Devil’s Tower and reach the humans’ new abode, the Goddesses disappear. As a mighty warrior or a cunning mage, you must seek the Goddesses in Devil’s Tower. With your swordsmanship and spells, can you banish evil from the land of your ancestors?

– 3 playable characters, each with unique skillsets and powers

– Several exciting environments

– 3 game modes: Story, Time Attack, Arena Mode

– Numerous artifacts and powerful relics to use

– Breathtaking art direction

– Available in Japanese, English, and for the first time in French, Italian, German, and Spanish

With its captivating story, stirring soundtrack, and epic boss battles, Ys Origin remains one of the best action-RPGs of all time!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.01 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Ys Origin v1.00 PS4-RESPAWN با لینک مستقیم

ADs