دانلود بازی ZAMB Endless Extermination برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی ZAMB Endless Extermination گیم پلی هیجان انگیز اکشن دو دسته ای را برایتان فراهم کرده است که با ژانر دفاع از قلعه ترکیب شده است و تجربه ای فراموش نشدنی ارائه می کند. شما فرصتی برای ورود به دنیای پر از میوتنت ها را در اختیار دارید. دکتر شیطانی به نام هاندرویزر در بازی حضور دارد که حیوانات کوچک را به هیولاهایی تبدیل می کند و هدفشان هم نابودی تمامی راکتورهای هسته ای بازی است. شما باید به عنوان یکی از مامورین در این محیط حضور داشته باشید و با سلاح های متنوع خود جلوی این دکتر شیطانی را بگیرید. بازی از دو حالت بی پایان و داستانی بهره می برد و وظیفه تان این است که از بیش از ۱۵ راکتور هسته ای دفاع کنید و سعی کنید که در ۹ مرحله مداوم زنده بمانید. شما باید تعادل خوبی در بازی برقرار کنید و به مهارت برسید. می توانید در حالت آفلاین یا آنلاین شرکت کنید و به صورت تک نفره یا کوآپ به بازی بپردازید.

ZAMB Endless Extermination PC-PLAZA

دانلود-بازی-ZAMB-Endless-Extermination

بازی ZAMB Endless Extermination از بیش از ۴۲۰ سیستم ارقا بهره می برد که شامل پاورآپ کردن خسارت ها و ارتقا تمامی سیستم های دفاعی راکتورها است. باید XP های بیشتری کسب کنید و تا می توانید برای موج های حمله دشمن آماده شوید. ۱۷ دشمن مختلف در بازی خواهید داشت که شامل زنبورهای جهش یافته هم می شوند. نبرد شما به صورت هسته ای دنبال می شود و باید از تک تک سلاح های خود استفاده کنید. اچیومنت ها به وفور در بازی یافت می شوند و باید یکی از بهترین تاکتیک ها برای مقابله با برجک های دفاعی دشمنان خود استفاده کنید. فضای بازی طوری است که راکتورها از بالا نشان داده می شوند و وضعیت فعلی دشمنان هم در نقشه کوچک پایین قابل مشاهده است. دیالوگ ها نقش مهمی در بازی دارند و به نوعی راهنمایی کننده سیستم های جدید بازی هستند.

info

Do you like action twin-stick shooter games? We mixed this genre with tower defence elements! You have a chance to enter a world full of mutants! Evil Dr. Hundertwasser change small animals to massive monsters! They want to destroy our reactors! You can be one of two cosmic-agents who will exterminate evil with his own weapon, power of ZAMB!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel i5 760 @ 2.80 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or equivalent
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی ZAMB Endless Extermination-PLAZA با لینک مستقیم