دانلود نسخه هک شده بازی Zombie Vikings Ragnaro Edition برای PS4

بازی Zombie Vikings همانطور از اسمشان پیداست نوعی وایکینگ هستند که بیماری زامبی شدن به آن ها نیز نفوذ کرده است. این عنوان یک Co-Op چهار نفره ماجراجویی می باشد که شما در این عنوان به دنبال Odin’s lost eye هستید. چهار شخصیت اصلی بازی Gunborg ، Seagurd ، Hedgy و Caw-kaa نام دارند که هر کدام از این وایکینگ ها قابلیت های خاصی را دارند و شما می توانید با پیشرفت در بازی آن ها را به غول هایی قوی تبدیل کنید.

در بازی Zombie Vikings، حالت Co-op برای یک الی چهار بازیکن مهیا شده است. شما می توانید به صورت تک نفره یا چند نفره آنلاین/آفلاین سرگرم این بازی شوید. شما با بیش از ۲۵ مرحله در هشت جهان متفاوت روبه رو می شوید و ۵ میدان نبرد پیش رو خواهید داشت. بیش از ۴۰ سلاح قدرتمند نیز در بازی Zombie Vikings وجود دارند که می توانید آنها را آنلاک کنید. با دوستانتان به این دنیای وسیع نبرد با زامبی ها بپیوندید و ساعت های خود را صرف لذت از این بازی جذاب کنید. یکی از نکات جالب این بازی نویسنده ی آن یعنی Zach Weinersmith می باشد که خالق کومیک های معروف SMBC می باشد .همچنین در بازی Zombie Vikings با جمع آوری Viking Runes می توانید به توانایی های جدید دسترسی پیدا کنید.

Zombie Vikings Ragnaro Edition (CUSA-03558) PS4-BlaZe

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Zombie-Vikings-Ragnaro-Edition

info

From the creators of indie smash hit Stick It to The Man! comes a new one to four-player co-op stab-you-in-the-gut-a-thon. Embark on a dead funny adventure with the Zombie Vikings. A putrid posse sent on a mission through the most epic of worlds to retrieve Odin’s lost eye.

Play as the most fearsome Vikings ever raised from Norse soil – Gunborg, Seagurd, Hedgy and Caw-kaa. Hack through the gingerbread swamps of Molgaga! Cruise through the intestines of the Midgaard Serpent! Fight giant poultry!

Key Features

– Co-op story brawler for 1-4 players

– Single-player and online/offline multiplayer

– Written by Zach Weinersmith (SMBC Comics)

– +25 levels in 8 different worlds. Plus 5 Versus Arenas!

– Choose among four different Zombie Vikings, each with unique power moves

– Over 40 unlockable weapons. Try out Stinknir or Blunt Fish Trauma!

– Collect Viking Runes to gain new cool abilities. Mix up your style of play!

– Stitch all your friends together into a giant mega Zombie. Working together is fun!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Zombie Vikings Ragnaro Edition v1.00 PS4-BlaZe :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم