دانلود بازی استرتژیک قلعه Citadels 11.0.0 – اندروید

 Citadels نسخه اندروید بازی محبوب و عالی قلعه می باشد که با داشتن ویژگی های منحصربفرد و استقبال خوب بازی در نسخه PC حال برای اندروید نیز منتشر شده است و کاربران می توانند با دانلود Citadels همان بازی استراتژیکی ناب و زیبا را اینبار در گوشی خودشان تجربه نمایند. شما در این بازی در ابتدا با گرافیک بسیار خوبی روبرو خواهید شد که برای یک بازی استراتژیک بسیار عالی و دلگرام کننده می باشد. بازی همان ریتم همیشگی نسخه پی سی خودش را دارد و کاربران اگر به آن نسخه علاقه داشته باشند می توانند قطعا از تجربه این بازی نیز لذت کافی را برده باشند. بنابراین فرصت را نباید از دست بدهید و همان المان های همیشگی را در گوشی خودتان تجربه کنید. شما می توانید در محیط این بازی به ساخت و ساز پرداخته و پرورش خوبی از محصولات مختلف را داشته باشید. این موضوع می تواند در یک محیط بسیار سرسبز و عالی صورت گیرد و شما در اینجا هست که باید بتوانید این ساخت و ساز را با سرعت بیشتری دنبال کرده و منابع لازم را برای گسترش مزرعه خودتان داشته باشید.

با دانلود Citadels می توانید بخش مبارزه ای بازی را نیز تجربه کرده و با نیروهای خودتان در بخش آنلاین بازی رقابت هیجان انگیزی را تجربه نمایید. شما می توانید به خوبی با راهنمای بازی همراه شده و در گرافیک نابی که همه آنها خواهد داشت بسیار راحت تر به تمام بخش های بازی تسلط کافی را داشته باشید. قطعا تجربه این بازی برای دوستداران سبک استراتژیک جذاب و عالی خواهد بود. شما در این بازی به ساخت و ساز پرداخته و به کشاورزی و جنگ می پردازید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Citadels از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Citadels 11.0.0 Apk

Citadels-Cover

Citadels-Screenchot-1  Citadels-Screenchot-2

info

A giant world created by players of various social networks and platforms. New combat mechanics and new adventures sure to win the heart of even the most circumspect online gamers.

– Join a strong and magnificent guild!

– Decide the size and composition of your army, consider your soldiers’ abilities and use them as effectively as you can!

Changelog :

Game update!

A new spell level and new context specials.

Double and Triple Profit are now context specials.

The Android client now has a mobile ad service: you can get crystals totally free for watching ads!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی