دانلود نرم افزار بهینه سازی اجرای بازی SHIELD Hub 4.13.21133046 – اندروید

NVIDIA SHIELD Hub به طور اختصاصی توسط انویدیا برای سیتسم عامل اندروید طراحی شده است تا با دانلود SHIELD Hub به صورت پیشرفته بازی های سنگین را بهینه سازی کرده و کیفیت اجرای آنها را بهتر و ساده تر انجام دهند. از ویژگی های جالب دیگر این برنامه می توان به امکان جریان سازی بازی های مخصوص کامپیوتر در اندروید اشاره کرد که البته این امکان تنها توسط اینترنت امکان پذیر می باشد. همچنین این برنامه می تواند تقاضاهای شما را برای بازی های درخواستی بررسی کرده و پروتکل مناسب آن را به شما ارائه دهد.

قطعا با دانلود SHIELD Hub می توانید بازی ها را با بهینه سازی های بهتری اجرا کنید و سرعت و عملکرد بهتری را در آنها شاهد باشید. نسخه کامپیوتر این برنامه به خوبی کارساز بوده است و حال کاربران اندروید نیز می توانند به خوبی از این برنامه بهره لازم را برده باشند. بهینه سازی بازی های گوگل پلی و همچنین امکان اجرای سریع تر بازی ها توسط موتور پیشرفته و انحصاری این برنامه از دیگر قابلیت های این برنامه می باشد. این اپ بر روی سیستم عامل اندروید نسخه ۴.۴ و بالاتر اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود SHIELD Hub از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

NVIDIA-SHIELD-Hub-Cover

Nvidia-Shield-hub-Screenshot-1  Nvidia-Shield-hub-Screenshot-2  Nvidia-Shield-hub-Screenshot-3

info

Exclusively for NVIDIA® SHIELD™ devices:

SHIELD ANDROID TV, SHIELD TABLET, SHIELD PORTABLE

Built for entertainment and gaming, and powered by the world’s most advanced NVIDIA technologies, SHIELD delivers spectacular Android and PC gaming on the go and in your living room. Join GeForce NOW to stream a library of 50 popular PC games from NVIDIA’s gaming supercomputer in the cloud.

Changelog :

Bug fixes and performance improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

ADs