برنامه اشتراک گذاری تصاویر Snapchat 9.35.1.0 – آیفون آیپد آیپاد

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Snapchat یک اپ زیبا و کاربردی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا تنها با یک ضربه و کلیک فایل ها و تصاویر و ویدئوهای خود را به اشتراک گذاشته و پیش نمایش آنها را نیز مشاهده نمایید. مشاهده و بروزرسانی تصاویر از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. کاربران می توانند با این اپ براحتی گفتگوها و مکالمات صوتی و تصویری و متنی خود را داشته باشند و تصاویر خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند. امکان چت چهره به چهره و همچنین چت های همزمان با چندین نفر در این اپ امکان پذیر می باشد.با این اپلیکیشن می توانید از خود عکس بگیرید و درصورت تمایل متنی را به آن اضافه کنید ، سپس مدت زمانی را تنظیم کنید ( مثلا بین یک تا ده ثانیه) و سپس عکس خود را بفرستید.در این صورت گیرنده به محض اینکه آن را دریافت کرد بعد از اتمام زمان تعیین شده، عکس از حافظه هر دو گوشی پاک می شود .

Snapchat

تصاویری از محیط برنامه :

https://img5.downloadha.com/AliGh/IMG/snap-s01.jpg  https://img5.downloadha.com/AliGh/IMG/snap-s02.jpg

info

ife’s more fun when you live in the moment Happy Snapping!Please note: Snapchatters can always capture or save your messages, such as by taking a screenshot or using a camera. Be mindful of what you Snap!

What’s New

* Introducing Bitmoji on Snapchat!

Bitmoji is your personal emoji. Download the Bitmoji app, create your Bitmoji, and then go to Snapchat Settings to link accounts.

You can send Bitmojis in Chat or stick them on Snaps! If a friend has also linked their Bitmoji, you’ll see special Friendmoji stickers when you Chat them or reply to their Snap. Enjoy!

* Press and hold on a Snapchatter’s name to send their username to a friend in Chat.
* Try the new Face Paint Lens — just draw on your face!

 

سیستم مورد نیاز

توجه : این برنامه بر روی سیستم عامل ای او اس  8.0  و بالاتر نصب و اجرا می شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک مستقیم | لینک کمکی

ADs