دانلود Autodesk VRED Design 2020.1 – نمونه سازی مجازی محصولات تجاری

نرم افزار Autodesk VRED Design ابزار مناسبی برای تجسم سه بعدی و نمونه سازی مجازی می باشد. کاربران این برنامه می توانید به عنوان یک طراح و مهندس از این برنامه استفاده کنند و محصولات خود را طراحی کنند. این برنامه نمونه های مجازی را با مواد واقعی ترکیب می کند و می تواند تنظیمات دوربین را برای نمایش بهتر ارائه کند. برنامه دارای ابزارهای مهندسی بسیار خوبی است و شامل روش های تجزیه و تحلیل سطوحی نیز می باشد.

با دانلود Autodesk VRED Design می توانید ارزیابی طرح های خود را به خوبی صورت داده و نمونه های فیزیکی را بسازید. این برنامه به صورت زمان واقعی نیز کار می کند و می تواند تجسم ایده های شما را به منظور رسیدن به مدل سازی های دیجیتالی داشته باشد.

کاور-Autodesk-VRED-Design-2019

مهندسین و معماران می توانند از این برنامه استفاده کرده و مدل های نهایی خود را برای تجاری سازی ارائه نمایند. رندر محصولات به شیوه های مختلف صورت می گیرد و حتی می توانید انیمیشن سازی را نیز در اولویت خود قرار دهید. بسته های زیادی برای رندر ارائه می شود و قشر وسیعی از کاربران و مهندسین می توانند نیازهای خود را با استفاده و دانلود Autodesk VRED Design رفع و رجوع کنند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Autodesk VRED Design:

  • امکان رندرینگ
  • پیش رندرینگ سایه ها در هندسه کلی
  • پشتیبانی از HMD های جدید
  • رندرهای لایه ای
info

3D visualization and virtual prototyping software. VRED™ 3D visualization software helps automotive designers and engineers create product presentations, design reviews, and virtual prototypes with realistic materials, physical camera settings, engineering tools, and even surface analysis modes. Use Digital Prototyping to visualize your ideas, evaluate your designs, and move from physical to virtual prototypes in real time.

Features:
Rendering
Pre-rendering shadows into geometry
Support for new HMD
Render passes and render layer

سیستم مورد نیاز

OS:
Microsoft® Windows® 7 (64-Bit)
Microsoft Windows 8.1 (64-bit)
Apple® Mac OS® X 10.11.x (El Capitan)

RAM: 1 GB RAM, 8 GB or more recommended

Graphic: Quadro K2000/2000, Quadro, Quadro FX 3700, Quadro FX 1700M

HardWare: 64-bit Intel® processor with Intel® EM64T-capable or AMD® Athlon 64®, AMD Opteron® processor

راهنمای نصب

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک 2019، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.