دانلود BETA CAE Systems v19.1.0 – نرم افزار مدل سازی و آنالیز پروژه

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

BETA CAE Systems یک شرکت مهندسی یونانی می باشد که به توسعه سیستم های نرم افزاری CAE می پردازد. ANSA ابزار پیشرفته CAE چند رشته ای می باشد که تمام قابلیت های ساخت مدل های آماده داده های CAD را برای شما در یک محیط فراهم می کند. ΕΤΑ: یک پردازنده ی چند منظوره و برآوردن نیاز های همگرا از رشته های مختلف CAE می باشد. به کمک μΕΤΑ کار های بسیار پیچیده را میتوان انجام داد. دو نرم افزار ساخته شده در این شرکت یعنی ANSA و µETA جهت پیش پردازش و پس پردازش طراحی شده است. دانلود BETA-CAE Systems توسط گروه نام آشنای SSQ به صورت کامل کرک شده است. آموزش کامل نصب و لینک دانلود رایگان در ادامه مطلب موجود می باشد.

دانلود-نرم-افزار-BETA-CAE-Systems


ویژگی ها کلیدی دانلود BETA-CAE Systems:

  • اتصال مستقیم با بهینه ساز
  • مدل سازی دقیق محصولات در صنایع مختلف
  • منحنی یادگیری کوتاه و زمان گسترش
  • استفاده از دو نرم افزار ANSA و µETA
  • فیلتر گذاری بر روی نتایج آنالیز
  • پردازش دو و سه بعدی

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/BETA-CAE-Systems-s.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/BETA-CAE-Systems-s1.jpg https://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/BETA-CAE-Systems-s2.jpg

info

BETA CAE ANSA- Shout of the leading pre- processor for CAE – programs. ANSA is an advanced multidisciplinary CAE pre-processing tool that provides all the necessary functionality for full-model build up, from CAD data to ready-to-run solver input file, in a single integrated environment.

راهنمای نصب

1) در هنگام نصب اگر از شما درخواست سریال نامبر شد، آن را نادیده گرفته و به ادامه نصب بپردازید. اگر درخواست لایسنس سرور شد، عبارت localhost را وارد نمایید.

2) پس از اتمام نصب، پوشه shared_v19.1.0 موجود در پوشه Crack را در آدرس زیر بایستی جایگزین کنید (فرض می کنیم نام کاربری ویندوز شما Dlha است، آن را با نام کاربری ویندوز خود جایگزین کنید):

C: / Users / Dlha / AppData / Local / Apps / BETA_CAE_Systems

 

3) نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه v19.1.0 با حجم 2.1گیگابایت:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود نسخه v18.1.2 با حجم 2.05گیگابایت:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

—————–

دانلود کرک v18.1.2 Crack Only به صورت جداگانه

دانلود کرک v19.1.0 Crack Only به صورت جداگانه

ADs