دانلود EduIQ Classroom Spy Professional 4.4.9 – نظارت بر سیستم دانش آموزان در شبکه

دانلود EduIQ Classroom Spy Professional نرم افزاری که توسط شرکت EduIQ طراحی و ساخته شده است و این اجازه را به شما می دهد تا هر کاری که افراد متصل به شبکه در پشت رایانه های خود انجام می دهند را بدون اینکه از پشت میز کارتان بلند شوید مشاهده نمایید و رایانه ها را نظارت کنید. بیش ترین کاربرد این نرم افزار در کلاس های درسی و کافی نت ها می باشد که کمک می کند تمام فعالیت هایی را که افراد انجام می دهند مشاهده نمایید. همچنین می توان به کمک نرم افزار EduIQ Classroom Spy تصاویر را با رایانه دانشجویان و دانش آموزان در کلاس به اشتراک گذاشت و سخنرانی خود و نمایش کار ها را به راحتی انجام داد.

نرم افزار EduIQ Classroom Spy ابزاری کامل و حرفه ای برای مدیریت کامپیوتر ها و کاربران تحت شبکه می باشد. این نرم افزار کاربردی ضمن اینکه می تواند تحت شبکه های متصل به هم از طریق کارت شبکه فعالیت کند قابلیت عملکرد تحت شبکه های LAN, WLAN, VPN و Internet را نیز دارا می باشد. این نرم افزار  قابلیت به دست گرفتن کنترل موس و کیبورد کامپیوتر مورد نظر شما در شبکه را دارد. همچنین قابلیت قفل کردن کامپیوتر کاربران و یا ارسال پیام متنی برای اخطار دادن به آن ها و همچنین ضبط تمامی فعالیت های کاربران تحت شبکه و ذخیره سازی آن ها با فرمت avi به صورت فایل ویدیویی نیز ممکن می باشد. همچنین قابلیت خاموش کردن، ریستارت کردن، Hibernate کامپیوتر های تحت شبکه نیز وجود دارد.

دانلود-EduIQ-Classroom-Spy

EduIQ-Classroom-Spy-اسکرین-شات  EduIQ-Classroom-Spy-اسکرین-شات  EduIQ-Classroom-Spy-اسکرین-شات

info

Simple and effective classroom management software. Put classroom management to a higher level. This software lets you see what everyone’s doing – without leaving your desk. You can monitor the activity of all student computers in your classroom remotely. Plus, you can share your screen with your students’ record activity, control computers, make demos, limit the internet usage, block applications and much more.

سیستم مورد نیاز

• Windows XP, Windows 2003 Windows Vista (32/64) bit
• Windows 7 (32/64) bit
• Windows 8 / 8.1 (32/64) bit
• Windows 10 (32/64) bit

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 33 مگابایت