دانلود نرم افزار نت نویسی فورته – Forte Notation FORTE 10 Premium 10.0.4

Forte Notation FORTE نام نرم افزاری قدرتمند برای موسیقی دانان مبتدی حرفه ای می باشد که به آن ها امکاناتی برای نت نویسی و ساخت آهنگ را می دهد. FORTE یک ابزار پیشرفته و پیچیده است که به شما کمک می کند تا نت های موسیقی خود را بنویسید. هنگامی که شما از نرم افزار Forte Notation استفاده می کنید گزینه های زیادی برای ساخت آهنگ دارید. این نرم افزار به شما بگ پایپ، کلارینت، درامز، فلوت، گیتار، پیانو، ساکسیفون، ترومبون، ویولن و… را می دهد.

هر وقت که کار نت نویسی خود را انجام دادید می توانید آن را پخش کرده و به آهنگی که ساخته اید گوش دهید. با این کار شما می توانید دنبال ایرادات آهنگ خود باشید و آن ها را ویرایش کنید. هم چنین می توانید آهنگ ساخته شده خود را به عنوان فایل هایی با فرمت MP3 یا Wave در هارد خود ذخیره کنید. و هم چنین می توانید آن ها را به عنوان فایل های ویدیویی، MIDI یا XML ذخیره کنید. با استفاده از این نرم افزار می توانید لهجه، سرعت و بسیاری از ویژگی های دیگر را تغییر دهید. هم چنین قادر هستید کلید های مختلف را اضافه کنید. این نرم افزار را می توان یک رقیب برای نرم افزار Guitar Pro دانست.

دانلود-Forte-Notation-FORTE

مطالب مرتبط

info

FORTE Premium is an advanced and complex utility fashioned to help you compose and transcribe music directly on the score. When you’re using FORTE Premium, you get the feeling that you’re composing and editing real scores. The layout of the program seems very natural and clean, allowing you to concentrate on the workspace, while still keeping the useful options visible.

When creating a new score, you have the option to add various instruments, such as bagpipes, clarinet, drums, flute, guitar, piano, sax, trombone, violin or even vocals. Anytime you wish to hear what you composed, you can easily play your project with the help of FORTE Premium. The notes will be played in the selected instruments, so you can hear what your output file will sound like and make modifications to improve it.

سیستم مورد نیاز

– Windows Vista / 7 / 8 / 10
– 32 or 64 bit system
– Pentium 4 or higher, or equivalent processor
– DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

بعد از نصب ، نرم افزار را اجرا کنید، سپس از سریال موجود در فایل key.txt استفاده کنید و نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نرم افزار نوت نویسی فورته با حجم 97 مگابایت