دانلود بازی Atelier Firis The Alchemist and the Mysterious Journey برای PS4

پس از ورود به بازی Atelier Firis The Alchemist and the Mysterious Journey باید به Firis mistlud و خواهر بزرگترش liane mistlud کمک کنید تا به اهدافشان دست یابند. این دو خواهر همه ی عمرشان را در شهر Ertona گذرانده اند. شهری منزوی و ایزوله شده که Firis قدرت عجیب خود را از همین شهر به ارث برده است. او به راحتی می تواند کریستال های مدفون در زمین را ببیند. زندگی در چنین شهری به او کیمیاگری آموخته است و خوبی ماجرا اینجاست که می تواند با استفاده از جادو، به دنیای بیرون از Ertona برود و برای اولین بار در جایی غیر از زادگاهش قدم گذارد. برای تبدیل شدن به یک جادوگر حرفه ای و کشف اسرار پنهان باید عازم یک سفر مهم شوید تا زندگی در شهر های بزرگ را باتمام ویژگی ها و مکان هایش را تجربه کنید.

Atelier Firis The Alchemist and the Mysterious Journey (CUSA-07581) PS4-DUPLEX

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Atelier-Firis-The-Alchemist-and-the-Mysterious-Journey

محدودیت زمانی بازی های قدیمی Atelier series، گاهی در این بازی هم دیده می شود. بازیکنان بازی Atelier Firis The Alchemist and the Mysterious Journey انتظار دارند در طول یک سال به هدف خود برسند و بقیه ی بازی را بصورت نامحدود تجربه کنند اما بسیاری از حرکات مثل دویدن، جنگیدن ، هدف گذاری و نشانه گیری ها وابسته به زمان هستند. علاوه بر این با گذر زمان، روز جای خود را به شب می دهد که چنین ویژگی خاصی برای اولین بار در Atelier series دیده می شود. آیتم synthesis system به بازیکنان کمک می کند که راحت اندازه ها را تغییر دهند و در هر محلی که می خواهند جا شوند.

این ویژگی های بسیار کاربردی فقط مختص یک مکان خاص نیست بلکه با استفاده از کارگاهی سیار در هر جایی از Ertona که بتوان آتش روشن کرد بر پا می شود. علاوه بر همه ی اینها، جنگیدن، ملاقات با شخصیت های بازی و ترکیب مواد مختلف ویژگی هایی است که در اختیار بازیکنان قرار دارد. آیتم های بازی می توانند به چندین روش ترکیب شوند. برای مثال یک صخره با پرتاب تیری از Firis می شکند یا با ترکیب مواد مختلف منفجر می شوند. چهار شخصیت می توانند وارد بازی شوند. افکت ها و توانایی های هرکدام از شخصیت ها با توجه به وضعیت آب و هوا و ساعت های متفاوتی در شبانه روز قابل تغییر هستند.

وقتی به انتخاب یک شخصیت می پردازید، این که بتوانید سری بعد هم آن را انتخاب کنید به کارهایی بستگی دارد که آن شخصیت در طول بازی برمی گزیند و انجام می دهد. برای چندین حمله ی متوالی به دشمن بهترین آیتم، آیتم break خواهد بود که می تواند دشمنان را بی حرکت کند و تا زمانی سنگی خواهند بود که خود را ریکاوری کرده و یا بتوانید برای حملاتی شدید تر آن ها را در همان حالت حفظ کنید. هر شخصیتی که به طور متوالی در بازی بماند می تواند روش های مختلف حمله را با یکدیگر ترکیب و استفاده کند. با توجه به رتبه ی شما در بازی و تعداد شخصیت هایی که باهم متحد می شوند، میتوان chain burst(زلزله ی بزرگ) را بر پا کرد.

استفاده از این مهارت ها جایگاهتان را در linkage تقویت می کند تا بتوانید از روشهای پایانی حملات استفاده کنید. بهتر است بدانید چنین روش هایی ارزش خاصی دارند. همه ی شخصیت های بازی می توانند از آیتم های مختلف استفاده کنند اما تنها کیمیاگر است که توانایی استفاده از همه ی آیتم ها را باهم دارد.

info

The second entry in the ‘Mysterious’ saga follows the adventures of the enthusiastic Firis Mistlud and her loving older sister Liane Mistlud.

The sisters have lived their entire lives in the isolated town of Ertona, where Firis uses her unique ability to see where crystals of materials are buried. By way of a fateful encounter, Firis learns of the Alchemy Exam and decides to take her first step into the outside world, setting off on a grand journey to become a certified alchemist and discover the mysteries that life has to offer!

Experience a vast world with towns, environments and other locations!

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.55 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs