دانلود بازی Maia برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

Maia در واقع نام دنیای بسیار عجیب و غریب است برای انسان ها بسیار سمی است. شما در این بازی چند ماموریت مهم دارید و ابتدا باید اژدهایان این دنیا را به تسخیر خود درآورید. باید از خطرات حمله اژدها ها جان سالم به در ببرید و پایه های زندگی بشریت را در این دنیای خاص بنا نهید. همین توضیح کوتاه باعث می شود که هیجان بالایی بر این اثر داشته باشیم و احساس کنیم که یک دنیای شبیه سازی شده و جذاب در اختیار ما خواهد بود. بازی در مورد زنده ماندن و سپس رشد جهان بازی است و در این راستا ابزارهای زیادی به شما داده می شود. شما باید برای ایجاد و مدیریت پایگاه های اساسی زندگی بشریت به هسته Maia بروید و از آنجا به استخراج مواد معدنی بپردازید. این جهان دوازده سال نوری از زمین فاصله دارد و سطح آن دچار عوارض خورشیدی می شود. پوسته این دنیا بسیار ناپایدار است و شما برای درک خواص آن، کمی به زمان نیاز خواهید داشت.

Maia PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Maia

با دانلود Maia شما می توانید خود را به چالش بکشید و ماموریت های مستقل بازی را تجربه کنید. روش های متعددی برای موفقیت در بازی وجود دارد و ابزارهای استعمارگرانه هم به شما داده می شود. هنگامی که پایه های اساسی بشریت را بنا نهادید، می توانید از روش های جدید برای خلق گونه های حیوانی و گیاهی هم استفاده کنید و شروع به مطالعه در مورد محیط زیست و امکان برقراری آن در این دنیا کنید. مایا Maia یک بازی علمی تخیلی است که کلونی های مختلف را در اختیار شما قرار می دهد و مدام توسط گدازه های آتش اژدهایان یا کوه های مختلف نابود می شوید. حفظ امنیت ساکنین اهمیت بالایی در بازی Maia دارد و همواره باید از ژنراتورها و تهویه هوا استفاده کنید. همه عناصر شبیه سازی خوبی دارند و تجربه بی نظیری به شما می دهند.

info

Maia is a strange and hostile alien world, toxic to humans, yet lush with new life. Your mission is to colonise this poison eden, survive it’s dangers and establish humanity’s first foothold in the stars. Created by independent developer Simon Roth, Maia is a space colony simulation game about surviving and thriving on another world.

Burrow into Maia’s mineral rich crust to build and manage a complex base that fulfills your colonist’s needs. They’ll need somewhere to sleep, somewhere to build and a steady supply of food, water and energy.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: Intel Core i3-3250 or AMD 6350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 260 or ATI 5770 – or equivilent with 1GB VRAM
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel i5-3570K or AMD FX 8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 470 or ATI 5870 – or equivilent with 2GB VRAM
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Maia-DARKSiDERS با لینک مستقیم