دانلود نسخه هک شده بازی Resident Evil HD Remaster برای PS4 – ریلیز Fugazi

بازی Resident Evil HD Remaster نسخه ی بازسازی شده ای از اولین نسخه ی فرانچایز محبوب بازی Resident Evil می باشد. در کنار بازسازی های گرافیکی، صوتی و جلوه های بهینه شده، داستان بازی هم کامل تر شده است. بازی Resident Evil، تیم Bravo برای تحقیقات و تجسس به عمارت بزرگ در حومه شهر Raccoon میرن که بعد از قطعی ارتباط و درگیر شدن با موجودات اون عمارت، تیم Alpha یعنی S.T.A.R.S رو برای تجسس به عمارت میفرستن که در اونجا بازمانده ای پیدا میکنن، Joseph Frost بعد از پیدا کردن جسد Kevin Dooley ناگهان با سگ آدم خوار روبرو میشه و کشته میشه،هلکوپتر هم بعد از این اتفاق فرار میکنه.

اعضای تیم Alpha یعنی Jill Valentine و Chris Redfield و barry Burton و Albert Wesker (فرمانده تیم) از حمله سگ های زامبی به عمارت بزرگ پناه میبرن (اگر با Jill بازی رو شروع کنید، Chris ناپدید میشه، و اگر با Chris بازی کنید Jill ناپدید میشه.) که ناگهان صدای شلیک گلوله ای میشنوند که گمان میکنند (در بازی با Jill فکر میکنن Chris) (در بازی با Chris فکر میکنن Jill) هست و به جستجو در عمارت ادامه می دهند.

Resident Evil HD Remaster (CUSA-01086) PS4-Fugazi

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Resident-Evil-HD-Remaster

مطالب مرتبط

یکی از ویژگی های اصلی نسخه های ابتدایی بازی Resident Evil دوربین ثابت بازی است. در واقع شما دوربین را کنترل نمی کنید و سازندگان به جای شما این کار را انجام می دهند. این موضوع به آنها اجازه می دهد دقیقا همان چیزی را که می خواهند به بازیبازها نشان بدهند. درست مانند سینما که همه چیز در صحنه حساب شده است و حتی نورپردازی ها و زاویه آنها با مکان قرار گرفتن دوربین تنظیم می شود. البته دوربین ثابت بازی ایراداتی را نیز به همراه دارد.

راستش از کپکام انتظار نداشتیم که یک دوربین جدید برای بازی Resident Evil HD Remaster طراحی کند، اما می شد بعضی از ویژگی های آزاردهنده نسخه اصلی را حذف کرد یا بهبود بخشید. مثلا انیمیشن خسته کننده و کابوس وار باز کردن درها برای ورود به اتاق ها گاهی ریتم بازی را مختل می کند. سازنده ها می توانستند این انیمیشن طولانی و تکراری را به طور کلی از بازی حذف کنند. همچنین سیستم کوله پشتی و محدودیت فضایش بعضی وقت ها واقعا آزار دهنده می شود.

info

The game that defined the survival-horror genre is back! Check out the remastered HD version of Resident Evil.

In 1998 a special forces team is sent to investigate some bizarre murders on the outskirts of Raccoon City. Upon arriving they are attacked by a pack of blood-thirsty dogs and are forced to take cover in a nearby mansion. But the scent of death hangs heavy in the air. Supplies are scarce as they struggle to stay alive.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com