دانلود بازی Still Life 2 برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

اگر از مخاطبان سبک ماجراجویی باشید حتما عناوینی چون Post Mortem و Still Life را بازی کرده اید. این دو بازی که در اصل از یک هسته اصلی در بخش داستانی بهره می برند با روایتی متفاوت از ماجراهای دو کارآگاه، خود را میان بازی های متعدد در آن زمان مطرح کردند. بعد از چهار سال از نسخه اول، بازی Still Life 2 به عنوان دنباله ای برای این بازی عرضه شد که سعی دارد باز هم مخاطب خود را به دنیای سیاه یک قاتل سریالی بکشاند. همان طور که می دانید در نسخه اول بازی Still Life شخصیت اصلی داستان یعنی ویکتوریا مک فرسون (victoria McPherson) موفق شد قاتل سریالی را با شلیک یک گلوله از پای دربیاورد.

Still Life 2 PC-GOG

دانلود-بازی-Still-Life-2

مطالب مرتبط

ولی جسد قاتل به درون رودخانه افتاد و هیچ وقت پیدا نشد. بعد از ۴ سال دوباره یک سری قتل مشابه رخ داده و قاتل بدون به جا گذاشتن هیچ اثری ناپدید شده است. در این میان ویکتوریا باز هم به دنبال سرنخی است تا بتواند هویت این قاتل را دریابد، زیرا او فکر می کند شخص مورد نظر هنوز هم زنده است.

پالما هرناندز (Palma Hernandez) که یک خبرنگار است، تمامی قتل ها را دنبال کرده و سعی دارد با ویکتوریا تبادل اطلاعات کند. اما ویکتوریا از این کار سر باز می زند. این جاست که قاتل ساحل شرقی وارد داستان می شود و با در خطر دیدن موقعیت خود، پالما را می دزدد. داستان بازی از پرداخت مناسبی برخوردار است و سازندگان تمام سعی خود را به کار گرفته اند و می توان گفت در این کار موفق بوده اند.

در بازی Still Life 2 همانند نسخه قبلی می توانید با دو شخصیت بازی کنید. این قابلیت وقتی جذابیت بیشتری به خود می گیرد که در یک برهه زمانی در نقش کارآگاه و در مقطعی دیگر در نقش پالما باید بازی را ادامه دهید. دوربین بازی ثابت است و تا حدی قابلیت چرخش خودکار نیز دارد. اما این دوربین وقتی مشکل ساز می شود که در زمان مناسب تغییر نمی کند و باعث می شود بازیباز چندین با روی لبه تصویر کلیک کند تا بتواند وارد صحنه جدید شود.

info

Who is hiding behind Mr. X? Still Life 2 reveals the long-awaited ending of Still Life and spells a new investigation for Agent Victoria McPherson.

In Fall 2008, Victoria is sent to Maine where Ellen Dunnigan’s body has just been found. The modus operandi and the video sent to the police and press leave no doubt as to the killer’s identity: the East Coast Torturer has struck again! No clues are picked up during the autopsy, as the serial killer painstakingly washed the body. Once again, the killer has not committed any errors.

Still Life 2 remains true to the spirit of its first installment and continues to allow you to play and manage two characters bound by the same fate. This time, the aim is to control two heroines, see the game from two different viewpoints, and essentially experience two different types gameplay. Depending on whether you are playing as Paloma Hernandez–the victim–or Victoria McPherson–the investigator–you alternate between survival and investigation.

Experience the story from both the victim’s and the detective’s perspective, each with its own gameplay style: investigation and survival.

Gripping story with many plot twists and a thrilling atmosphere that will keep you hooked for hours.

Well-designed investigations with impressive attention to detail will test your skill as a homicide detective.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP or Vista

Processor:1.8 GHz

Memory:512 MB RAM

Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 9

Storage:4GB HDD

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Still Life 2 v2.0.0.12-GOG :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs