دانلود بازی Still Life برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Still Life تلاشی در جهت یافتن راز قتل های مختلف است که برای گروه M)+18 ) بزرگسال طراحی شده است. این بازی تا حدودی شبیه به بازی زیبای سایبریا و جک قاتل است ولی با داشتن نقطه قوت ها و ضعف ها و نو آوری هایی به یک بازی متمایز از دیگر بازی های این سبک مبدل گشته است. نخست باید بدانید که بازی های سبک Adventure همیشه جزو برترین بازی های دنیای بازی های کامپیوتری بوده اند و انجام دادن این بازی ها نیازمند فکر و توجه بسیار زیاد به بازی است. قبل از انتشار این اثر، بازی های مشهور دیگری به نام های جک قاتل و جنایتکار هتل اروفه به بازار عرضه شده بودند و همگان مشغول خریدن و بازی کردن این دو بازی زیبا و جدید سبک ادونچر بودند و کسی انتظار نداشت بلافاصله پس از این بازی ها که تازه بودند بازی جدیدی به بازار عرضه شود ولی عرضه شد.

Still Life PC-GOG

دانلود-بازی-Still-Life

مطالب مرتبط

بازی Still Life که تا حدودی دنیای بازی های سبک ادونچر را متحول گرداند. با ورود عجیب این بازی به بازار، بازار بازی های قبلی بسته شد و همگان شتابان در تلاش برای خرید این بازی بودند، زیرا از مدت ها قبل منتظر انتشار این بازی ها بودند ولی انتظار نداشتند به این زودی و همزمان با چند بازی ادونچر دیگر منتشر شود.

داستان عالی به همراه مراحل زیبای بازی باعث گردید که این بازی فروش فوق العاده ای را داشته باشد. هر ۳ بازی، بسیار بازی های زیبا و به یادماندنی هستند و بسیاری از شماها هم به طور حتم اگر این بازی ها را انجام نداده باشید با نام آن آشنا هستید. این بازی ها برای دنیای بازیهای ادونچر بی نهایت مفید واقع شدند و هر کدام به بازی مطرحی مبدل گشته اند. معماهای بازی Still Life نسبتأ آسان هستند و زیاد سخت نیستند ولی گاهی وقت ها باعث می شوند که مدت زیادی را صرف تمام کردن حتی یک معما کنید.

بازی به دلیل فیزیک خشنی که دارد برای افراد زیر ۱۵ سال توصیه نمی شود. شاید ضربات چاقو و کشتن فجیع زنان بسیار دردناک و وحشتناک باشد ولی شما باید بدانید که چگونه از پس این کار برآیید چون شخصیت شما در بازی فردی به نام ویکتوریا مکفرسن کاراگاه ویژه ی سازمان FBI است که باید در بازی راز این معما را حل کنید یعنی اینکه قاتل شیکاگو را پیدا کنید.

شما باید قاتل را پیدا کنید. قاتلی که کسی نمی داند او کیست حتی سازمان FBI. کمپانی معروف و ادونچرساز مشهور Microids به همراهی Adventure game company قبل از به بازار امدن بازی سر و صدای زیادی را به راه انداخته بود. با ورود بازی به عرصه ی بازی های ادونچر برای همگان معلوم شد که این سروصدا بی خود هم نبوده است.البته ضعف هایی است ولی در مقابل آن قوت های بازی هستند که باعث می شوند که ضعف های بازی پوشیده شوند.

info

Two separate murder cases, in two separate lifetimes – so similar in the smallest of details that one could believe they were performed by the same person. Impossible! One of the crimes took place 75 years ago, while the other just happened! Is someone copying an old serial killer? Or is it remotely possible that the same murderer is still alive and committing more crimes?

In this thriller adventure, you’ll play as Victoria, an FBI agent, in modern Chicago as well as her grandfather, Gustav, P.I. in Prague in the 1920s. Explore Chicago and Prague and solve puzzles while preforming investigations in two time periods.

Great, dynamic cutscenes with outstanding camera motion

A gripping detective mystery that will keep you hooked right until the very end

Memorable characters with believable personalities

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP or Vista

Processor:1 GHz

Memory:256 MB RAM

Graphics:3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود یازی Still Life v2.0.0.10-GOG با لینک مستقیم

ADs