دانلود نسخه هک شده بازی Trackmania Turbo برای PS4 – ریلیز Fugazi

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Trackmania Turbo یک مجازات‌گر بی‌رحم، یک ریسینگ زیبا و یک بازی آرامش بخش است. شاید با خود بگویید این سه عبارت در مورد بازی بسیار تناقض دارند، اما خیر، بگذارید این گونه بگوییم: بازی Trackmania Turbo شما را در پیست‌هایی کوتاه قرار می‌دهد که باید در آن مدال بگیرد. سه مدال نقره، برنز و طلا اهداف شما برای به پایان رساندن این پیست‌ها در زمان معین هستند. هنگامی که وارد هر یک از این پیست‌ها شوید، Trackmania شروع به مجازات شما می‌کند. زیرا شما نه نقشه‌ای از جاده دارید و نه به خوبی از قوس و زاویه پیچ‌ها با خبر هستید، از آن بدتر این است که یک اشتباه باعث می‌شود به کلی از گرفتن مدال و به دست آوردن رکورد جدید دور بمایند هر بار که یک اشتباه کنید بدون تردید باید از اول آن پیست را شروع کنید زیرا دیگر رسیدن به زمان معین هرگز امکان پذیر نخواهد بود.

Trackmania Turbo PS4-Fugazi

Update v1.02; ID: CUSA-03008

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Trackmania-Turbo

این مجازات آنقدر ادامه پیدا می‌کند که دیگر اعصابی برای شما باقی نماند. البته کار فقط به مسیرها ختم نمی‌شود زیرا یاد گرفتن رانندگی و چیره شدن بر زیر و بم کار در این بازی بسیار زمان‌بر است. همیشه در بازی باید تلاش کنید و طبق هر جاده رانندگی را بیاموزید. اما زیبایی بازی Trackmania Turbo کجا است؟ زیبایی بازی زمانی مشخص می‌شود که متوجه شوید با این همه اعصاب خردی، باز هم برای به دست آوردن مدال در حال تلاش هستید.

حتی ممکن است برای مدال طلایی که به آن چشم دوخته‌اید بیش از ۲۰ تا ۳۰ بار یک پیست را تکرار کنید و زمانی که به هدف خود رسیدید، آن جا است که ویژگی آرامش بخش بازی خودنمایی می‌کند و رسیدن به آن مدال بعد از تلاش‌های فراوان آرامشی خاص را به همراه خواهد داشت. این بازی را می‌توان Dark Souls دنیای ریسینگ نامید. با این‌که محیط‌های شاد و جذابی را به شما ارایه می‌دهد، اما پیروز شدن در تمام مسابقات و رکورد زنی در آن اعصاب و خون سردی کامل می‌خواهد.

همانطور که از اسم بازی مشخص است، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی بازی Trackmania Turbo پیست‌های مختلف و متنوع آن است. از پیست‌های جاده‌ای و آسفالت گرفته، تا خاکی، جنگلی و بسیاری دیگر، این بازی به اندازه کافی برای شما مسیرهای مختلف تدارک دیده است. بخش تک نفره بازی که قسمت اصلی بازی Trackmania Turbo به شمار می‌رود، دارای بیش از ۲۰۰ جاده متنوع است که به چهار بخش مختلف به نام‌های Canon Grand Drift، Dirty Valley، Rollercoaster Lagoon و International Stadium تقسیم می‌شوند. هر یک از جاده‌ها ویژگی خاص خود را دارند که کار را بیشتر از آن چه که فکر می‌کنید برای شما سخت‌تر خواهند کرد.

منبع توضیحات: زومچی

info

Available for the first time on PS4, Trackmania offers you the ultimate arcade racing universe.

Test your skills and challenge your friends at home or online.

• 4 ENVIRONMENTS = 4 GAMEPLAYS

– Rollercoaster Lagoon: Defy gravity on magnetic tracks in a tropical paradise,

– International Stadium: Use your driving skills to master this worldwide competition.

– Canyon Grand Drift: Drift through narrow tracks in this red canyon landscape.

– Down & Dirty Valley: Use air control and jump through this countryside setting.

• CAMPAIGN MODE

Unlock up to 200 unique tracks in over 5 difficulty levels. Drive your way to the top of worldwide rankings!

• DOUBLE DRIVER

For the first time in a racing game, team up with a friend and control one car with two controllers!

• TRACKBUILDER

Design your own tracks or simply generate random ones. Save and share your best tracks to make the competition last forever.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Trackmania Turbo v1.02 PS4-Fugazi :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم