دانلود Unforeseen Incidents – بازی حوادث غیرمترقبه برای کامپیوتر

دانلود Unforeseen Incidents یک بازی رازآلود تعاملی با استایل کلاسیک می باشد که در یک جهان زیبای نقاشی شده قرار گرفته است. وقتی که هاپر پندرل دستیار کوچک شهر، با یک زن در حال مرگی در خیابان روبرو می شود، به طور ناخواسته وارد یک توطئه شیطانی می شود. یک راز که تنها وی قادر به حل کردن آن می باشد. یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کشور پخش می شود و در بین آنها یک دانشمند، خبرنگار و یک هنرمند سعی دارند تا از روشی از جلوگیری از این بیماری استفاده کنند. یک سفر خطرناک در انتظار شخصیت اصلی داستان ما می باشد و هر قدم هارپر را به کابال های خطرناک نزدیک تر می کند.

قبل از اینکه او بداند، وارد یک مبارزه خطرناک برای آینده بشریت شده است و باید از چندین ابزار قاب اعتماد و سلاح های متنوع در این راه استفاده کند. باید دید که آیا هارپر توانایی و شجاعت لازم برای افشای حقیقت و جلوگیری از بیماری همه گیر را دارد یا خیر. آیا این کار حتی به معنای کشتن خودتان باشد این کار را می کنید؟ به هارپر و تجربه یک تحقیق چالش برانگیز بپیوندید و گفتگوهای هوشمند و شخصیت های غنی بازی Unforeseen Incidents را تجربه کنید. ماجراجویی های جدید و عیجان انگیز از استودیو سازنده بازی ارائه شده است و انتظار شما را می کشد.

Unforeseen Incidents 1.0 (20966) PC-GOG

دانلود-بازی-Unforeseen-Incidents

وظیفه شما در بازی Unforeseen Incidents کشف اسرار تاریک در پشت تمام فجایع اتفاقات بازی و نجات دادن نژاد بشریت می باشد. بسیاری از مکان های جذاب را به همراه معماهای هر مرحله باید تجربه کنید و کاوش را سرلوحه کار خود قرار دهید. موسیقی آلمانی بازی با صداهای انگلیسی همراه شده است و یک تجربه ماجراجویی پر رمز و راز و زیبا را ارائه داده است. سبک دانلود Unforeseen Incidents به سبب کلاسیک بودن دارای حس و حال جذابی است و هر بازیکنی را به خودش جذب می کند. همانطور که گفته شد، گرافیک بازی به صورت نقاشی وار و دوبعدی طراحی شده است و شاهد بیش از ۶۰ پس زمینه گرافیکی در بازی هستیم. بسیاری از شخصیت های بازی را ملاقات خواهید کرد و داستان بازی، همه آنها نقش بزرگی را ایفا خواهند کرد؛ اما آقای هارپر همواره در راس ماجراها قرار دارد.

info

Unforeseen Incidents is a classical style interactive mystery set in a beautifully hand-painted world. When small-town handyman Harper Pendrell meets a dying woman in the street, he unwittingly stumbles into a diabolical conspiracy – a mystery only he can solve. An unknown disease is spreading across the country, and between them a scientist, a reporter and a reclusive artist hold the key to stopping it. A perilous journey awaits, and every step brings Harper closer to a cabal of dangerous fanatics. Before he knows it, he finds himself in a fight for the future of humankind armed only with his trusty multi-tool.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: 1.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1024MB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید آن را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Unforeseen Incidents 1.0 (20966)-GOG با لینک مستقیم